Walczący na sobotniej gali UFC Mike Perry w ostrych słowach skomentował swój konflikt z czołowym zawodnikiem wagi średniej Darrenem Tillem. Perry twierdzi, że gdy tylko spotka się ze słynącym z poczucia humoru Anglikiem to natychmiast dojdzie do bójki która może się skończyć dla niego pobytem w więzieniu.

Znany z ciętego i specyficznego poczucia humoru Till od dłuższego już czasu nabija się w internecie z Perry’ego. Anglik w licznych komentarzach na mediach społecznościowych prowokuje swojego niedoszłego oponenta pisząc między innymi niepochlebne rzeczy o nowej dziewczynie „Platynowego” Perry`ego. Stworzył również stronę internetową MikePerryIsABum.com na której zamieszcza zdjęcia z przegranych walk oraz graficzne przeróbki i memy dotyczące Amerykanina. Dodał też ankietę w której pyta fanów MMA kto jest większym „ogórem” w UFC – CM Punk czy Mike Perry?

Konflikt pomiędzy zawodnikami rozpoczął się kiedy organizacja UFC próbowała kilka lat temu doprowadzić do walki dwóch wschodzących gwiazd dywizji półśredniej. Anglik po cennej wygranej z „Kowbojem na gali UFC w Gdańsku w 2017, roku rzucił wyzwanie do walki będącemu gościem specjalnym gali Perry’emu. Zawodnicy po walce wieczoru obrzucili się wyzwiskami w oktagonie ale z powodu kolejnych słabszych występów Amerykanina i zmianie kategorii wagowej Tilla do starcia nigdy nie doszło.

Napięta sytuacja pomiędzy zawodnikami wydawała się zażegnana w 2018 kiedy stoczyli ze sobą sparing podczas jednego z wydarzeń promocyjnych w Los Angeles. Zanim do tego doszło, w zabawnej rozmowie podczas której obaj nie zrozumieli swojego akcentu Till „wystraszył się” , że Perry zaprasza go na wspólną wizytę do SPA zamiast na sparing w ringu:

Spór wybuchł ponownie w zeszłym miesiącu kiedy Perry w jednym z wywiadów opowiedział jak bardzo nienawidzi Tilla obrzucając go przy okazji serią wyzwisk. Była to odpowiedź na niewybredne żarty Anglika który na swoim Instagramie wplątał w konflikt nową dziewczynę Perry`ego pisząc:

A może ja i ta gruba piz*a zawalczylibyśmy na „Fight Island” i wyjaśnimy sobie nasze różnice? On jest tylko grubasem. Najpierw go rozje*ię, a potem wyruc*am jego dziewczynę. Je*any debil.

Odpowiedź Perry`ego była równie wyrafinowana. Amerykanin stwierdził, że najpierw pokona w klatce Tilla a potem zaatakuje jego matkę:

Chcę ruc*ać mamę Darrena Tilla. Pier*olę Darrena Tilla. Chcę się bić z Darrenem Tillem. Najpierw go zleję, a potem wyskoczę z klatki jak Khabib i kopnę jego mamę w twarz. Je*ać Darrena Tilla.

W ostatnim wywiadzie którego udzielił Mike’owi Swickowi przed sobotnią galą UFC w Vegas, Perry ponownie zaatakował Tilla obiecując, że jak tylko go spotka to zawalczy z nim za darmo „na ulicy”:

„Darren chce, żebym zmienił wagę na wyższą. Myśli, że jeśli przejdę do 185 funtów to będzie miał ze mną łatwiej, ale ja będę zbyt szybki na jego grubą dupę. Rozwalę go tak jak to zrobiłem, kiedy sparowaliśmy. Kiedy tylko znajdzie się w moim zasięgu będę go trafiać kombinacją sześciu, siedmiu, ośmiu uderzeń.”

„Nie chcę nawet poświęcać czasu temu kolesiowi dopóki się nie zmierzymy. Każdy mnie pyta czemu go zablokowałem na mediach społecznościowych? Lub mówią, że się „go boję.” Nie chodzi o to, boję się tego co mogę zrobić! Grasz w te gierki przez internet, ponieważ nigdy nie powiedziałbyś mi tych rzeczy w twarz! Nikt by tego nie zrobił! Nikt by nie mógł powiedzieć mi tych rzeczy! Ponieważ od razu bym coś z tym k*rwa zrobił. Nie obchodzi mnie kim jesteś! Nie obchodzi mnie to! Nikt nie będzie do mnie tak mówił.

„W media społecznościowych nie możesz zareagować w czasie rzeczywistym! Chcesz się pobawić, ale ja nie zapomnę tego co pisałeś. Gdybym spotkał tego skurwysyna na ulicy, biłbym się z nim za darmo! Jeśli kiedykolwiek znajdziemy się w tym samym miejscu, w tym samym czasie, i Darren okaże się małą pizdą wnosząc przeciwko mnie oskarżenie to trafię do wiezienia za to, że mu wpierd*liłem.”

Darren Till 25 lipca na gali UFC w Abu Zabi  zmierzy się w głównym wydarzeniu wieczoru z byłym mistrzem wagi średniej, Robertem Whittakerem. Mike Perry podczas drugiej najważniejsze walki sobotniej gali UFC w Vegas zmierzy się z Mickey`em Galem.

Poniżej wideo w którym organizacja UFC przypomina przed sobotnią galą z jak mocnego uderzenie słynie Perry:

Cały wywiad z Perrym do posłuchania poniżej:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.