Pedro Munhoz: Aljamain Sterling to piz@$ i dupek

Na UFC 238 w Chicago Pedro Munhoz (18-3-0) podejmie Aljamaina Sterlinga (17-3-0). Obaj panowie przed spotkaniem nie szczędzą sobie obelg. Warto wspomnieć o ostatnim wpisie Amerykanina na Twitterze, w którym posądzał Brazylijczyka o stosowanie dopingu.

Mam nadzieję, że przetestujecie Pedro odpowiednio przed tym starciem. Już zapomniałem o jego zawieszeniu z 2015 roku za metabolity testosteronu. Dana White nie miał pojęcia o tym, że zawodnicy nie są testowani pod kątem EPO. Chcę, aby przy mojej najbliższej walce zostało to wykonane. Bez skrótów do zwycięstwa USADA.

W rozmowie z portalem Combate Pedro Munhoz nawiązał do słów Sterlinga, mówiąc, iż ten szykuje sobie wymówkę w razie porażki.

To pajac i piz#@. On to mówi, bo wie, że przegra. To wymówka dla piz$. Nie chcę nikogo zastraszać, po prostu uważam, że jest dupkiem. Wejdę do oktagonu i zrobię, co trzeba.

„The Young Punisher” wyjaśnia, że od tamtej wpadki dopingowej był testowany 20 razy i nie uzyskał żadnego kontrowersyjnego wyniku. Co więcej, twierdzi, że przyjęli zawieszenie, ponieważ cały proces w sądzie był żmudny i dzięki temu mógł szybciej powrócić do rywalizacji. Warto dodać, że cała sytuacja była bardzo dziwna, gdyż po walce z Jerrodem Sandersem zawodnik miał podwyższony testosteron, ale mieszczący się w normach. Wyniki zostały ujawnione przez „Nova Scotia Boxing Authority”.

Cała sytuacja miała miejsce przed USADA w organizacji. Walczyliśmy z tą sprawą przez 8 miesięcy w sądzie i straciliśmy tylko pieniądze.

Nigdy nie znaleźli w moim organizmie zakazanej substancji. Po prostu poziom testosteronu był trochę większy niż w poprzedniej walce pod okiem innej komisji. Rozmawialiśmy o tym z lekarzem, szukając konsensusu i okazało się, że poziomy testosteronu oscylują w ciągu dnia. Inny poziom jest rano a inny wieczorem. To mogło być to. W końcu nie chcieliśmy wydawać więcej pieniędzy i przyjęliśmy zawieszenie, gdyż trwało ono tylko 3 miesiące dłużej. Odkąd w UFC jest USADA byłem testowany 20 razy i nigdy nie wpadłem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.