Sergei Pavlovich, który już w weekend stanie do walki o tymczasowy pas wagi ciężkiej UFC, jest zdania, że to będzie walka o pełnoprawny tytuł. Rosjanin zapowiada dobre starcie z Tomem Aspinallem.

Podczas gali UFC 295 w walce wieczoru miało dojść do starcia na szczycie wagi ciężkiej UFC, w którym Jon Jones stanąłby do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego przeciwko Stipe Miocicowi, byłemu czempionowi. Jones wypadł jednak z pojedynku z powodu kontuzji, a nową walką wieczoru zostało starcie Toma Aspinalla z Sergeiem Pavlovichem. Stawką tego starcia będzie tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej. W rozmowie mediami przed galą UFC 295 Pavlovich stwierdził:

Dla mnie to jest walka o pełnoprawny tytuł.

Rosjanin dodał również:

Do klatki wejdzie dwóch wielkich, silnych gości. Nie wiem, co wydarzy się w starciu, ale to będzie dobra walka, która może postawić mnie pośród legend tego sportu.

Sergei Pavlovich swoją przygodę z UFC rozpoczął w roku 2018 od przegranej z Alistairem Overeemem. Następnie stoczył sześć pojedynków i wszystkie wygrał nokautując swoich rywali w pierwszej rundzie. Pavlovich stoczył do tej pory dziewiętnaście zawodowych pojedynków i przegrał tylko raz.

Gala UFC 295 odbędzie się 11 listopada w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,887 komentarzy 2,897 polubień

Sergei Pavlovich, który już w weekend stanie do walki o tymczasowy pas wagi ciężkiej UFC, jest zdania, że to będzie walka o pełnoprawny tytuł. Rosjanin zapowiada dobre starcie z Tomem Aspinallem. Podczas gali UFC 295 w walce wieczoru miało dojść do starcia na szczycie wagi ciężkiej UFC, w którym Jon Jones stanąłby do pierwszej obrony […]

Odpowiedz polub

click to expand...