Krótka migawka wideo z treningu czołowego zawodnika wagi średniej organizacji UFC, Paulo „Borrachinha” Costy. Brazylijczyk film z treningu podpisał krótko: „Waga ciężka”.

Paulo Costa po swoim powrocie do oktagonu prawdopodobnie zmierzy się z mistrzem kategorii średniej, Israelem Adesanyą. Zawodnicy mieli walczyć ze sobą w zeszłym roku ale walka została odwołana z powodu kontuzji bicepsa Costy jakiej doznał w październiku.

Na swoim koncie „Borrachinha” ma wygrane z takimi zawodnikami jak Yoel Romero, Uriah Hall czy Johny Hendricks. 11 z 13 zwycięstw w karierze zdobył nokautując przeciwników.

View this post on Instagram

heavy weight

A post shared by Paulo Costa (@borrachinhamma) on

View this post on Instagram

Vamos iniciando os trabalhos, vencendo cada obstáculo dia após dia, para vencermos a guerra e trazer o Cinturão para o Brasil 🇧🇷!!!! @borrachinhamma @borracha_jiujitsu @teamborracha_oficial @lsantosfisio35 @fernando.fisioterapia @ericdiasfisio @drleonidasneto @drlucaspenchel @felipe.reis.ctf #mma #judo #muaythai #karate #jiujitsu #brazilianjiujitsu #bjj #bjjlifestyle #bjjlife #bjjforlife #luta #lutas #lutador #ufc #galpaodaluta #ufcbrasil #jiujitsubrasiloficial #bellator #artesuave #fisioterapia #fisioterapiadeportiva #fisioterapiaortopedica #fisioterapiadomiciliar #fisioterapiapreventiva #fisioterapiaintensiva #fisioterapiamanual #fisioterapiasalvador #fisioterapiasportiva #fisioterapiaclinica #fisioterapianoesporte

A post shared by Lázaro "Blessed" Santos (@lsantosfisio35) on

 

19 KOMENTARZE

 1. Jak chce mieć jakiekolwiek szanse z czarnym żydem to powinien zejść z masy i stawiać na szybkość i wytrzymałość. No ale favelalogic strong.

 2. Taki styl walki to woda na młyn z takim kontr uderzaczem jak Izzy i to będzie KO na Brazolu. W ciężkiej Coste by gwałcili aż miło.

 3. W ciężkiej Coste by gwałcili aż miło

  Biorąc pod uwagę to, że ostatnio był jakoś dzienie pomalowany, to może o to właśnie mu chodzi.

  Ale w walce z przemądrzałym żydkiem, to team pomalowany dziwak.

 4. Taki styl walki to woda na młyn z takim kontr uderzaczem jak Izzy i to będzie KO na Brazolu. W ciężkiej Coste by gwałcili aż miło.

  Będzie jak Belfort-Silva, tylko może nie KO na "dzień dobry", tylko 2-3 runda.

 5. Trzeba przyznać, że brazole mają naprawdę dobre koksy. Androgenki, lesbijki, chłopy z faweli, goście ze szminką. Wszyscy na towarze. USADA jest w dupie.

 6. Trzeba przyznać, że brazole mają naprawdę dobre koksy. Androgenki, lesbijki, chłopy z faweli, goście ze szminką. Wszyscy na towarze. USADA jest w dupie.

  Kiedyś Joe Rogan opowiadał, że większość Brazylijczyków jest zarazona jakaś bakteria/grzybem/virusem/ który powoduje u ludzie skłonność do bardziej ryzykownych zachowań, u kobiet miało to skutkować większa rozwiazloscia, a u mężczyzn agresja. Zważywszy na nad reprezentację Brazylijczyków w topie mma, brzmi to wiarygodnie. Plus ciężkie warunki życia i duża rywalizacja.

 7. Taki styl walki to woda na młyn z takim kontr uderzaczem jak Izzy i to będzie KO na Brazolu. W ciężkiej Coste by gwałcili aż miło.

 8. Taki styl walki to woda na młyn z takim kontr uderzaczem jak Izzy i to będzie KO na Brazolu. W ciężkiej Coste by gwałcili aż miło.

  Zebys sie nie zdziwil jak Twój izzy będzie bezradny pod presja na schaby

 9. większość Brazylijczyków jest zarazona jakaś bakteria/grzybem/virusem/ który powoduje u ludzie skłonność do bardziej ryzykownych zachowań

  ze co kurwa? foliowy kapelutek juz zalozony?

 10. ze co kurwa? foliowy kapelutek juz zalozony?

  Co.Ty jesteś taki emocjonalny Kapelutek. Spokojnie. Napisz do  Joe to pytanie raczej, jako że ja cytowalem z pamięci jego słowa. Na forum. O Mma. Z myślą, że może ktoś pamięta ten poscast. Zdrówka.

 11. Kiedyś Joe Rogan opowiadał, że większość Brazylijczyków jest zarazona jakaś bakteria/grzybem/virusem/ który powoduje u ludzie skłonność do bardziej ryzykownych zachowań, u kobiet miało to skutkować większa rozwiazloscia, a u mężczyzn agresja. Zważywszy na nad reprezentację Brazylijczyków w topie mma, brzmi to wiarygodnie. Plus ciężkie warunki życia i duża rywalizacja.

  Chodzi o toksoplazmozę, a Rogan jak zwykle przejaskrawia.

 12. Kiedyś Joe Rogan opowiadał, że większość Brazylijczyków jest zarazona jakaś bakteria/grzybem/virusem/ który powoduje u ludzie skłonność do bardziej ryzykownych zachowań, u kobiet miało to skutkować większa rozwiazloscia, a u mężczyzn agresja. Zważywszy na nad reprezentację Brazylijczyków w topie mma, brzmi to wiarygodnie. Plus ciężkie warunki życia i duża rywalizacja.

  Kurwa, faktycznie brzmi jak typowy Joe Rogan. Po 3 gietach zioła, DMT i psylocybinie. Te jego paranaukowe wymysły przejdą do historii jak nic.

 13. 105 kg jakos ostatnio wazyl. Znowu bedzie sie zarzynal zeby zrobil te 84 kg. Miesa ma od chuja ale wyglada dobrze jebaniutki nawet nie jest zalany…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.