Po dwóch nieudanych występach w UFC, Ronda Rousey nie zdecydowała jeszcze, co zamierza robić dalej. Nie wiadomo, czy jeszcze kiedykolwiek zawalczy w oktagonie, ale nawet jeśli do tego nie dojdzie, była mistrzyni będzie mogła spokojnie wybrać inne zajęcia. Jedną z możliwości jaka stoi przed Rousey, są występy dla World Wrestling Entertainment. Warto przypomnieć, że Ronda Rousey ma już za sobą debiut w WWE. W roku 2015 pojawiła się w ringu podczas gali WrestleMania 31.

Paul Heyman, od lat związany z WWE nie kryje, że byłby zainteresowany występami Rousey w organizacji. Podczas rozmowy w podcaście Fight Society powiedział:

Uważam, że fani WWE przyjęliby Rondę z otwartymi ramionami. Ona ma bardzo rozpoznawalne nazwisko i jej ostatnie dwie przegrane w UFC nie mają tu żadnego znaczenia. Ważne jest, aby ona zaangażowała się w historię, z którą ludzie będą mogli się utożsamiać i która będzie dla nich ekscytująca.

Heyman uważa również, że Ronda pasuje do WWE wręcz idealnie.

Myślę, że Ronda idealnie pasuje do WWE. Ja osobiście bardzo chciałbym ją zobaczyć w WWE i chętnie porozmawiam z nią o wszystkich korzyściach płynących z tego ruchu.

 

3 KOMENTARZE

  1. myślę że dla niej byłoby to dobre miejsce. Do ufc nie widzę opcji powrotu, psycha siadła i to grubo. a tam mogą z niej zrobić extra gwiazdę. zaznaczam oglądać nie będę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.