Patryk Kaczmarczyk, który pokonał niedawno Daniela Rutkowskiego, nie jest zainteresowany dawaniem mu szybkiego rewanżu. Wygląda natomiast na to, że Patryk liczy, iż niedługo stanie do walki o pas.

Podczas gali KSW w Radomiu, która odbyła się 11 listopada, Daniel Rutkowski przegrał starcie z Patrykiem Kaczmarczykiem. Po walce Daniel zapowiedział w rozmowie dla serwisu Mymma.pl, że powinno dojść do rewanżu. Na te słowa zareagował Kaczmarczyk, który jest przeciwnikiem takiego rozwiązania.

Ja czekam na swój rewanż 2 lata. Tyle samo możemy odczekać z innymi rewanżami.

W jednym z wpisów Patryk zasugerował również, że liczy na walkę na dystansie pięciu rund, czyli na starcie mistrzowskie.

Noga się musi szybko wygoić. Będzie trzeba trochę pobiegać przed tym 5×5

Patryk Kaczmarczyk ma za sobą trzy wygrane z rzędu. Przed pokonaniem Daniela Rutkowskiego pobił Daniela Tarchilą i Pascala Hintzena. Wcześniej musiał jednak uznać wyższość Dawida Śmiełowskiego. Po ostatniej walce Patryk trafił na drugie miejsce rankingu wagi piórkowej KSW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,907 komentarzy 2,930 polubień

Patryk Kaczmarczyk, który pokonał niedawno Daniela Rutkowskiego, nie jest zainteresowany dawaniem mu szybkiego rewanżu. Wygląda natomiast na to, że Patryk liczy, iż niedługo stanie do walki o pas. Podczas gali KSW w Radomiu, która odbyła się 11 listopada, Daniel Rutkowski przegrał starcie z Patrykiem Kaczmarczykiem. Po walce Daniel zapowiedział w rozmowie dla serwisu Mymma.pl, że […]

Odpowiedz polub

click to expand...