Patricio Freire, który walczy dla organizacji Bellator od 2011 roku, uważa że organizacja Scotta Cokera już dawno powinna wprowadzić bonusy za poddanie, nokaut i walkę wieczoru. W rozmowie z serwisem MMAjunkie, Freire zwrócił uwagę na to, że nawet mniejsze organizacje na rynku posiadają system nagród dla zawodników.

Bellator powinien był to zrobić już dawno temu. Dzięki temu organizacja byłaby jeszcze lepsza i atrakcyjniejsza dla zawodników. Dałoby to również większą motywację. Nawet mniejsze organizacje już wprowadziły u siebie system bonusów. Gdyby Bellator przyznawał bonusy od lat, miałbym zapewne odłożone już sporo pieniędzy, bo zgarnąłbym kilka takich wyróżnień.

Freire uważa również, że bonusy zachęciłby dodatkowo zawodników UFC, aby przechodzili do organizacji zarządzanej przez Scotta Cokera.

Jeśli zawodnicy UFC, którzy nie mają aktualnego kontraktu z organizacją, a zgarniają bonusy w swoich walkach, wiedzieliby o nagrodach w Bellatorze, to czy nie byłaby to dla nich dodatkowa motywacja, by wejść do organizacji?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.