Po pierwszej porażce w karierze z Johnem Hathawayem na majowej gali UFC on Fox 3 zawodnik reprezentowany przez Tima Leideckera, Pascal Krauss powróci do klatki na angielskiej gali UFC on Fuel TV 5 i powita w octagonie debiutującego w UFC Gunnara Nelsona.

Krauss potwierdził tą walkę w sobotę na swoim Facebooku, chwaląc przy okazji swojego przyszłego przeciwnika:

Zdaję sobie sprawę że Nelson nie jest tylko zawodnikiem który ma dobrą przyszłość przed sobą w tym sporcie ale jest już teraz jednym z czołowych czarnych pasów walczących w MMA. Trenowałem z wieloma dobrymi grapplerami jak Dean Lister czy Ben Askren i wiem że walka w UFC to nie jest walka jiu-jitsu więc  nie mogę się już doczekać żeby powitać Gunnara w klatce UFC.

Dla25 letniego „Panzera” będzie to już trzecia walka w UFC po pokonaniu na UFC 122 Marka Scanlona i porażce po ponad 17 miesięcznej przerwie od sportu z powodu kontuzji, z Johnem Hathawayem na gali UFC on Fox 3 w Birmingham.

Jego przeciwnik Gunnar Nelson, to utalentowany grappler który czarny pas BJJ otrzymał z rąk Renzo Gracie po tym gdy w 2009 roku miał kilka udanych występów zdobywające serię medali na prestiżowych turniejach BJJ. Gunnar niepokonany dotychczas w MMA od kilku lat uznawany był za jednego z najciekawszych zawodników walczących w Europie.  23 letni  Gunnar pokonał wszystkich swoich 9 przeciwników przed czasem. Jedynie w swoim debiucie w mma nie udało mu się skończyć przeciwnika a sędziowie orzekli w nim remis.

3 KOMENTARZE

  1. Coś mi się zdaje, że to zbyt ciężki przeciwnik na debiut dla Gunnara. Zobaczymy ile wart jest Nelson.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.