Alex Pereira, mistrz UFC wagi półciężkie, zdecydował się na walkę z krótkim wyprzedzeniem, do której dojdzie podczas gali UFC 303. Dana White, szef UFC, nie kryje, że bardzo ceni zawodników z takim podejściem do walczenia jak Pereira.

Już 29 czerwca Alex Pereira, mistrz UFC wagi półciężkie, zmierzy się po raz drugi z Jirim Prochazką. Starcie to trafiło na kartę walk w zastępstwie za anulowaną konfrontację Conora McGregora z Michaelem Chandlerem. Dla Pereiry będzie to drugie starcie w tym roku. Podczas konferencji prasowej po ostatniej gali UFC Dana White został zapytany o Pereirę.

Bez wątpienia ten gości łapie każdą możliwość. Zobaczcie, ile razy on już walczył i jak popularny się stał. Skontaktowaliśmy się z nim, gdy był na wakacjach w Australii, gdzie pracował też ze sponsorami. Gdy dokonujesz wyborów, których dokonuje ten gość, gdy walczysz, tak jak on, gdy masz taką postawę, jak on, to ma pozytywny wpływ na rozwój kariery i otwiera kolejne możliwość. Zawsze powtarza, że pas otwiera wiele drzwi.

Alex Pereira ostatni raz walczył w kwietniu na gali UFC 300. Zmierzył się wówczas w obronie pasa z Jamahal Hillem i znokautował go już w pierwszej rundzie. Aktualnie Brazylijczyk jest po trzech wygranych z rzędu w UFC. Pereira walczy w UFC od roku 2021 i oktagonie stoczył już osiem pojedynków.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Graf Ramolo
Graf Ramolo

ONE FC
Lightweight

2,368 komentarzy 3,973 polubień

U niektórych za wiele i też sporo butelek.

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Dijaz
Dijaz

Bellator
Bantamweight

3,988 komentarzy 8,487 polubień

Trzeba oddać Poatanowi, że przykłada się do roboty. Często walczy i to jak walczy.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Baddream
Baddream

Bellator
Featherweight

4,123 komentarzy 7,180 polubień

Fajna jest jego historia, a na razie widać że robi wszystko tak jak należy

Odpowiedz 1 Like