Oskar Piechota znokautowany w pierwszej rundzie na gali UFC 245! Punahele Soriano zadał Polakowi trzecią porażką z rzędu w oktagonie.

Soriano rozpoczął od frontalnego kopnięcia, rywal Polaka starał się zamykać naszego zawodnika na siatce. Oskar Piechota prowadził walkę w spokojnym tempie. Po jednej z wymian Soriano posłał Piechotę na deski! Amerykanin doskoczył do Oskara i zasypał go serią ciosów na ziemi! Piechota przetrwał ciężkie chwile, ale Punahele wpiął się za plecy Polaka. Soriano stracił pozycję, Piechota próbował zapiąć kimurę w stójce, jednak nieskutecznie. Zawodnicy przeszli do klinczu, w połowie rundy Punahele obalił Piechotę, ale Oskarowi szybko udało podnieść się do stójki. Po chwili Soriano trafił Piechotę mocnym lewym sierpowym, po którym Piechota padł znokautowany na matę.

Oskar Piechota dołączył do UFC w 2017 roku, a przygodę w największej organizacji na świecie rozpoczął od dwóch zwycięstw z Jonathanem Wilsonem i Timem Williamsem. Polak następnie przegrywał dwukrotnie przez poddania, na gali TUF 27 Finale z Geraldem Meerschaertem oraz na UFC on ESPN+ 14 z Rodolfo Vieirą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.