
Chael Sonnen, były zawodnik UFC, a dziś komentator sportowy, jest zdania, że powinno dojść do walki Colby’ego Covingtona z Israelem Adesanyą.
Colby Covington, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi półśredniej UFC, zasugerował niedawno, że mógłby zmierzyć się z mistrzem kategorii średniej, Israelem Adesanyą. Szef UFC nie wykazał jednak zainteresowania takim pomysłem i zapowiedział, że Covington musiałby najpierw stoczyć jeden pojedynek w wadze średniej, a potem spróbować swoich sił w walce o pas.
Chael Sonne w rozmowie z dziennikarką Helen Yee powiedział natomiast, że zestawienie Covingtona z Adesanyą byłoby dobrym rozwiązaniem.
Moim zdaniem Colby powinien dostać na to zgodę. Nie można być numerem jeden rankingu i nie dostać walki o pas. To nie jest ok. Chcę zobaczyć Colby’ego Covingtona w walce z Izzym Adesanyą. Oni wzajemnie siebie potrzebują. Izzy jest mistrzem rozrywki i potrzebuje kogoś, kto może mu dorównać. Whittaker tego nie zrobił, Cannonier tego nie zrobi. Adesanya i Covington mogą więc wejść w partnerstwo i zrobić dobry biznes.
Israel Adesanya po swojej ostatniej obronie pasa i pokonaniu w niej Roberta Whittakera, chciałby szybko wrócić do klatki. Jego kolejnym rywalem najpewniej będzie Jared Cannonier, który na gali UFC 271 pokonał Dereka Brunsona.

























16 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Bellator Welterweight
UFC Middleweight
UFC Lightweight
UFC Middleweight
UFC Middleweight
WSOF Bantamweight
UFC Heavyweight
Bellator Middleweight
WSOF Middleweight
UFC Bantamweight
UFC Middleweight
UFC Strawweight
UFC Strawweight
UFC Middleweight
UFC Strawweight
UFC Middleweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/59901/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>