Floyd Mayweather Jr. (boks 50-0), który teoretycznie jest na sportowej emeryturze lubi mówić o tym co mógłby zrobić w sporcie i ile mógłby na danym posunięciu zarobić. Od czasu do czasu powraca temat jego kolejnych walk i podobnie jest teraz.

Zobacz również: Po UFC 246 Floyd Mayweather Jr. nawołuje o drugą walkę z Conorem McGregorem

Jeff Mayweather z zespołu Floyda powiedział portalowi VegasInsider.com, że trwają rozmowy na temat walk z gwiazdami UFC.

Floyd prowadzi rozmowy na temat możliwych walk z McGregorem i Khabibem, walk, które miałyby się odbyć tego samego dnia. Floyd bez problemu by sobie poradził w takiej sytuacji. Trwają już rozmowy z Daną na temat współpracy.

Co ciekawe, mimo iż pomysł dwóch walk jednego dnia wydaje się być nierealny, Jeff Mayweather dość realistycznie podchodzi do kariery bokserskiej Floyda.

Floyd nie jest już na szczycie sportu, ale pokonałby obu tych zawodników. Może to zrobić w jedną noc. Oni i tak nie mają z nim szans. Dlaczego miałby pozostać na emeryturze, kiedy może walczyć z zawodnikami UFC, którzy nie pokonają go nawet gdyby był stary i miał 60 pi**rzonych lat. Kiedyś będzie musiał przejść na emeryturę, ale jeśli ma walczyć z zawodnikami, którzy nigdy nie boksowali, dlaczego tego nie robić? Dlaczego nie zgarniać z tego pieniędzy?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.