Podczas gali UFC 247 Valentina Shevchenko (MMA 19-3) obroniła pasa mistrzowski w starciu z Katlyn Chookagian (MMA 13-3). Shevchenko od pięciu starć pozostaje niepokonana, a w ciągu ostatnich ośmiu lat została pobita tylko przez Amandę Nunes.

Zobacz również: (WIDEO) Valentina Shevchenko rozbiła Katlyn Chookagian w parterze! Pas wagi muszej obroniony!

Joe Rogan, komentator UFC, jest pod ogromny wrażeniem Valentiny, o czym powiedział w swojej audycji.

Valentina w 125 funtach jest pie**lonym potworem. Jest potworem. Jest taka dobra. Mówiąc o jej ostatniej walce zrobiłem co mogłem, żeby nieco podkręcić Katlyn Chookagian, żeby wyglądało to na, że to dobrze zapowiadająca się walka. Nie mogłem jednak przestać myśleć o tym, jak ona zamierza pobić Shevchenko? Jak ona może to zrobić? Przecież Shevchenko walczy idealnie.

Rogan nawiązał też do umiejętności strzeleckich Valentiny Shevchenko.

Valentina jest przerażająca. Jest przerażającą osobą. Gdy wybrała się do Texasu, to ludzie na strzelnic opowiadali, że ona posługuje się bronią jak zawodowcy z jednostek specjalnych.

29 KOMENTARZE

 1. Gdy wybrała się do Texasu, to ludzie na strzelnic opowiadali, że ona posługuje się bronią jak zawodowcy z jednostek specjalnych.

  O kurwa, Rogan pisz lepiej scenariusze filmów akcji klasy F

 2. Valentina jest przerażająca. Jest przerażającą osobą. Gdy wybrała się do Texasu, to ludzie na strzelnic opowiadali, że ona posługuje się bronią jak zawodowcy z jednostek specjalnych.

  Ja jebie, on jak coś czasami powie to aż szkoda komentować.

 3. japrd Rogan już dawno temu się skompromitował, jeśli chodzi o promocję kobiecego mma:

  by powiedział coś normalnego, że ładna i potrafi walczyć, a nie jakieś jednostki specjalne…:siara:

 4. Już to sto razy mówiłem, że u niego co tydzień ktoś jest "the best ever", a to wszystko przez to, że jest zjarany, co robi mu z mózgu kalafior i sprawia, że się wznieca byle gównem jakby miał 6 lat.

 5. Już to sto razy mówiłem, że u niego co tydzień ktoś jest "the best ever", a to wszystko przez to, że jest zjarany, co robi mu z mózgu kalafior i sprawia, że się wznieca byle gównem jakby miał 6 lat.

  dokladnie! Dżon nie wzniecaj sie tak bo ci piwnica eksploduje

 6. Rogan/White po wygranej Janka z Bonsem:

  "On jest pie***lonym gangsterem/potworem" (niepotrzebne skreślić

  Ty nam tu Janka nie pomawiaj :nono:

 7. Rogan/White po wygranej Janka z Bonsem:

  "On jest pie***lonym gangsterem/potworem" (niepotrzebne skreślić

  Rogan/White po wygranej Janka z Bonsem:

   "On jest pie***lonym gangsterem i potworem. Jest przerażającą osobą. Gdy wszedł do oktagonu i zaczął miotać zaklęcia, to ludzie opowiadali, że Janek posługuje się kravmagą jak zawodowcy z jednostek specjalnych."

 8. Ona jest przerażająca, jest pie***lonym potworem" – Rogan o Shevchenko

  Kurwa, bez przesady. Aż taki kaszalot to to nie jest.

  Valentina to usłyszy, to na bank będzie jej przykro.

  Rogan zastanów się czasami co ty mówisz.

 9. Serio ktoś jeszcze cytuje tego ułoma, który swojego czasu twierdził, że Ronda Rousey porobiłaby w klatce połowę męskiej koguciej w UFC? 😀

 10. "

  Gdy wybrała się do Texasu, to ludzie na strzelnic opowiadali, że ona posługuje się bronią jak zawodowcy z jednostek specjalnych.

  mówili w wiadomościach

 11. Lewą reką najpierw morduje poźniej gwałci, prawą nogą najbperw gwałci później morduje a zwieraczami zmienia głazy w żwirek dla kotów.

  Jest prawie jak McGregor !

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.