Cris "Cyborg" Justino pfl
Cris „Cyborg” Justino

Po tym jak współpraca pomiędzy Cris „Cyborg” (MMA 21-2-1NC) i UFC niespodziewanie się zakończyła, a szef UFC Dana White, zapowiedział, że nie przedłuży z Justino kontraktu, Brazylijka nie powinna narzekać na brak ofert z rynku.

Szef Bellatora szybko potwierdził, iż zamierza złożyć Justino ofertę współpracy. Mówi się też o możliwej współpracy z PFL oraz One Championship.

W najnowszej rozmowie dla serwisu MMA Fighting, Ray Sefo, prezes Professional Fighters League potwierdził, iż jest zainteresowany współpracą z „Cyborg”.

Oczywiście, że jesteśmy zainteresowani współpracą z Cris. „Cyborg” to prawdziwa legenda. Aktualnie jest jednak ona w sytuacji, w której może spokojnie rozglądać się po rynku.

Sefo dodał również, że Brazylijka ma dziś zapewne sporo ofert na stole.

Najpewniej rozmawia z Bellatorem i One Championship, więc zobaczymy jak sprawy się potoczą. Bardzo chciałbym zobaczyć ją w naszej organizacji, ale musimy poczekać na rozwój wypadków.

5 KOMENTARZE

  1. :whodefuk:

    Czyżbyś nie znal Reya Sefo? Aż się wierzyć nie chce ale jeśli to polecam starcie z Huntem w K1 na początek, no chyba że trolujesz to wtedy spadaj sobie do wulkanu Cholero!

  2. Czyżbyś nie znal Reya Sefo? Aż się wierzyć nie chce ale jeśli to polecam starcie z Huntem w K1 na początek, no chyba że trolujesz to wtedy spadaj sobie do wulkanu Cholero!

    obejrzę :roberteyeblinking:

  3. Powrót do obijania nojnełmów. Amanda jest lepsza ale Cyborg to top 2 światowy.;  Generalnie lasek niema poco oglądać. Wszystko jest jasne i czytelne.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.