Donald Cerrone (MMA 36-14, 1NC), który podczas gali UFC 246 został pokonany przez Conora McGregora (MMA 22-4), ma za sobą trzy przegrane z rzędu. Teraz, podczas gali UFC 249, będzie próbował powrócić na drogę zwycięstw i pokonać Anthony’ego Pettisa.

Zobacz również: Donald „Kowboj” Cerrone chce zawalczyć na trzech majowych galach UFC

Wychodzę po to, by wygrać. Te trzy przegrane, to najgorsze co do tej pory zrobiłem. MMA jest szalonym sportem z ciągłym upadkami i podnoszeniem się. Chcę wyjść i wygrać. Wyjść i zrobić to co umiem. Jestem podekscytowany tą walką, tym zestawieniem.

Cerrone i Pettis mieli okazję walczyć już z sobą w roku 2013. Wówczas to Pettis okazał się lepszy i pokonał „Kowboja” trafiając go kopnięciem na wątrobę. W rozmowie dla serwisu MMA Junkie, Cerrone powiedział:

W pierwszej walce on wykopał wątrobę z mojego ciała. To było do dupy. Zawsze człowiek chce się zrewanżować, ale z drugiej strony to jest stylistycznie świetna walka. To dobra walka, która da dużo radości. Walka, którą ludzie chcą zobaczyć.

Donald Cerrone ma za sobą bogatą historię w organizacji UFC. Jest rekordzistą pod względem skończeń przed czasem (16) i bonusów po walce (18). Ma też na swoim koncie rekordową ilość zwycięstw w oktagonie UFC (23).

https://youtube.com/watch?v=qBuQLYsOAdQ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.