ngannou francis

Francis Ngannou w kolejnym pojedynku ma wrócić do bokserskiego ringu. Szef organizacji PFL, z którą Ngannou podpisał kontrakt, nie obawia się jednak sytuacji, w której były mistrz UFC nie chciałby już walczyć w klatce MMA.

Na początku marca Francis Ngannou ma zmierzyć się w pięściarskim ringu z Anthonym Joshuą. Ngannou związany jest kontraktem z organizacji PFL, ale marka ta pozwala byłemu mistrzowi UFC na walki w boksie. Peter Murray, jeden z szefów organizacji PFL, w rozmowie z dziennikarzem Johnem Morganem powiedział, że cieszy się na kolejną walkę Francisa w boksie.

Po tym jak zszokował świat w starciu z Tysonem Furym, czeka go wielka walka z Anthonym Joshuą. Jesteśmy naprawdę dumni i szczęśliwi z powodu Francisa.

Odnosząc się natomiast do sprawy walki Ngannou w klatce PFL stwierdził:

On wróci do klatki w dalszej części roku, po starciu z Joshuą. Francis będzie łączył obie dyscypliny. Niesamowicie jest przyglądać się jego drodze. Nie mogę się doczekać dalszego ciągu.

Peter Murray dodał też, że nie obawia się sytuacji, w której Ngannou chciałby pozostać już na stałe w świecie boksu. Powiedział, że Francis jest lojalny wobec PFL i dalej chce walczyć w MMA.

Ngannou nie walczył jeszcze dla organizacji PFL. W tym roku miał zadebiutować w jej klatce i sam nie wyklucza, że do takiej walki dojdzie.

28 października Francis Ngannou zadebiutował w pięściarskim ringu. Rywalem Ngannou był bokserski czempion wagi ciężkiej Tyson Fury. Walka rozegrała się na pełnym dystansie i zakończyła niejednogłośną decyzją sędziów na stronę Fury’ego, chociaż pojawiło się wiele głosów mówiących, że to Ngannou zwyciężył.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,978 komentarzy 3,045 polubień

Francis Ngannou w kolejnym pojedynku ma wrócić do bokserskiego ringu. Szef organizacji PFL, z którą Ngannou podpisał kontrakt, nie obawia się jednak sytuacji, w której były mistrz UFC nie chciałby już walczyć w klatce MMA. Na początku marca Francis Ngannou ma zmierzyć się w pięściarskim ringu z Anthonym Joshuą. Ngannou związany jest kontraktem z organizacji […]

Odpowiedz polub

click to expand...