leon edwards

Daniel Cormier, były mistrz UFC, jest zdania, że nokaut w wykonaniu Leona Edwardsa na Kamaru Usmanie nie był przypadkowy.

Podczas gali UFC 278, która odbyła się w miniony weekend, Leon Edwards znokautował Kamaru Usmana i odebrał mu mistrzowski tytuł wagi półśredniej. Zwycięstwo nadeszło pod koniec piątej rundy, w walce, którą Usman wygrywał na punkty. W programie DC & RC Daniel Cormier powiedział, jak zapatruje się na tę wygraną i stwierdził, że jego zdaniem, to nie było przypadkowe trafienie.

On wyszedł do piątej rundy i dał sobie szansę. Nie wiem czy wyprowadził tę akację z nastawieniem na to, że trafi czysto, bo wcześniej jego pomysły w tej walce nie działały. Ostatecznie jednak trafił idealnie i widziałem, że on robił to już wcześniej. To nie był pierwszy razy, kiedy on trafił tak rywala. Robił to już wcześniej.

Edwards jest pierwszym zawodnikiem UFC, który pokonał Kamaru Usmana. Anglik mierzył się już wcześniej z Kamaru, ale przegrał z nim wówczas na punkty. Leon od roku 2016 pozostaje niepokonany. Anglik w swojej karierze mierzył się z m.in. Donaldem Cerrone, Gunnarem Nelsonem, Rafaelem dos Anjosem czy Vicente Luque.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Dijaz

ONE FC
Bantamweight

2,292 komentarzy 3,642 polubień

Mądrego aż miło posłuchać :siara:

Odpowiedz 1 Like

BogdanJanusz

Shark Fights
Middleweight

1,255 komentarzy 3,274 polubień

Przed samą walką jeszcze ćwiczył tą technikę. Według mnie nie ma przypadku gdy ktoś trafia typa aż go z nóg ścina. Nikogo pokazał że jest nikogo ale już mniej

Odpowiedz 3 polubień

Halibut 2.0

WSOF
Middleweight

3,336 komentarzy 3,833 polubień

Przed samą walką jeszcze ćwiczył tą technikę. Według mnie nie ma przypadku gdy ktoś trafia typa aż go z nóg ścina. Nikogo pokazał że jest nikogo ale już mniej

Jak to ktoś mądry wcześniej napisał Nikogo awansował na PrawieNikogo.

Odpowiedz polub

B.I.G Makumba

PRIDE FC
Lightweight

6,371 komentarzy 9,277 polubień

no to był perfect timing
Kamaru się schylił po to kopnięcie bo to było na schaby

Odpowiedz 1 Like