ufc 241 bonusy
Yoel Romero i Paulo Costa

Podczas gali UFC 241 w Anaheim, w Kalifornii, doszło do niesamowitej walki pomiędzy Yoelem Romero (MMA 13-4) z Paulo Costą (MMA 13-0). Po trzech rundach wyniszczającej wojny w klatce, sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo Paulo Costy, który w najnowszej rozmowie z Arielem Helwanim skrytykował swojego rywala za nieczyste zagrania w walce.

To miły facet, ale walczy nieczysto. W pierwszej rundzie, gdy trafiłem go hakiem, on upadł i szybko wstał. Poczułem wtedy, że mogę go zaraz znokautować, więc zacząłem gonić go po oktagonie. Gdy byłem już blisko, on nagle zaczął coś wskazywać. Nie wiem co to było, ale wyglądało jakby pokazywał, że coś się stało, że może wypadła mu szczęka i wówczas straciłem koncentrację. Ja tak nie robię. Staram się walczyć czysto, więc kiedy on zaczął coś wskazywać, pomyślałem, że pewnie coś się stało. Straciłem przez to koncentrację, a on chciał uderzyć mnie w twarz, trafił jednak w szyję, straciłem równowagę i upadłem.

Costa podał też drugi przykład nieodpowiedniego zachowania Romero.

Druga sytuacja pojawiła się gdy on stwierdził, że trafiłem go kolanem w krocze. Ja trafiłem go w brzuch, a on nagle krzyknął, że dostał w jaja i odskoczył, a sędzia przerwał walkę. Nie znam go zbyt dobrze. Wydaje się być miłym facetem i na takiego wygląda, ale nie do końca walczy czysto.

15 KOMENTARZE

 1. Też mi się wydawało, ze kopnięcie na na brzuch było.

  jakby pokazywał, że coś się stało, że może wypadła mu szczęka

  Chłopie nie pierdol, jesteś od bicia a nie od grania w kalambury, z tyłu patrzy sędzia i on ma zadanie reagować na takie sygnały. Costa musi polecieć na szkolenei do WCA, mostek mu wytłumaczy że nawet typa co nogę sobie o ciebie łamie, dobijasz młotami.

 2. Niby wygrał a płacze, jakby Romero był znany z fair play, to jeszcze bym zrozumiał. Sterydy wypaliły mózg, widać bo pojawiającej się łysince.

 3. Ty weź Paulo nie pierdol bo gdyby Bóg nie zesłał Yoelowi 27mln dolarów i Yoel byłby zmotywowany to nie pomogłoby ci nawet to,że miałeś sędziów po swojej stronie bo leżałbyś sztywny w 3r.Zamiast obrabiać mu dupę to lepiej mu podziekuj i idź dać na tace.

 4. Ty weź Paulo nie pierdol bo gdyby Bóg nie zesłał Yoelowi 27mln dolarów.

  Których nigdy na oczy nie zobaczy :korwinlaugh:

 5. To kopnięcie niby w krocze pozwoliło Romero odpocząć kilka minut i o to w tym wszystkim chodziło. Dlatego cieszy mnie werdykt, który skarcił cwaniactwo starego steryda na rzecz naiwnej niewinności młodego steryda.

 6. Czemu?

  Pewnie myśli, ze firma ogłosi upadłość i zwiną się w pizdu. I tak o to niby ta sprawa łatwo ma się skończyć a Yoel nie zobaczy grosza

 7. Pewnie myśli, ze firma ogłosi upadłość i zwiną się w pizdu. I tak o to niby ta sprawa łatwo ma się skończyć a Yoel nie zobaczy grosza

  Jeśli ogłoszą upadłość to właśnie tak się skończy. Tylko jeśli to jakiś gigant w tej branży to 27mln przeboleją.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.