Charles Oliveira, mistrz UFC wagi lekkiej, postanowił odpowiedzieć na medialne zaczepki ze strony Justina Gaethje. Charles uważa, że Justin wygaduje różne rzeczy, żeby media o nim nie zapomniały, bo od dawna nie walczył w klatce.

Chociaż Charles Oliveira jest dziś mistrzem wagi lekkiej UFC, Justin Gaethje nie uważa go za najlepszego zawodnika w tej wadze. Justin Gaethej, były pretendent do tytułu, w rozmowie dla ESPN powiedział również, że Oliveira jest zawodnikiem, który poddaje się w walce.

Charles w audycji Trocação Franca postanowił odpowiedzieć na zaczepki Gaethja. Zwrócił uwagę na swoją ostatnią walkę, w której przetrwał trudne chwili, nie poddał się, a następnie znokautował Michaela Chandlera. Mistrz dodał również:

Gaethje miał okazję walczyć o pas z Khabibem i wszyscy widzieli, co się wydarzyło. Najbrzydsza walka jaką w życiu widziałem. On w niej zwyczajnie został zabity. On po prostu musi gadać, żeby pozostać w świetle reflektorów. Musi gadać, bo chyba już od ponad roku nie walczył. Jeśli nie walczysz, musisz gadać, żeby zwracać na siebie uwagę.

Oliveira jest też zdania, że sam od pewnego czasu jest zupełnie innym fighterem.

Zawodnicy nie rozumieją, że mają przed sobą dziś nowego Charlesa Oliveirą. Nowego mentalnie, fizycznie i duchowo. Oni mogą mnie atakować i trafiać, ale czy zniosą ciosy, które im oddam?

Charles Oliveira zdobył tytuł mistrzowski w tym roku. Pokonał przed czasem Michaela Chandlera i wywalczył zwakowany przez Khabiba Nurmagomedova pasa.

W pierwszej obronie pasa mistrzowskiego Charles Oliveira ma zmierzyć się z Dustinem Poireirem. Walka ma się odbyć na gali z numerem 269, która prawdopodobnie zostanie zorganizowana 11 grudnia w Las Vegas.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

EFC Africa
Lightweight

2,823 komentarzy 17,972 polubień

Mimo sporej sympatii do Dustina wolę żeby Charles utrzymał pas w posiadaniu.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Raven
Raven

Bellator
Middleweight

4,469 komentarzy 15,775 polubień

Kibicuję Gatkowi od czasów WSoF i uwielbiam go oglądać za te wszystkie wojny, które były jego udziałem, ale im więcej pierdoli w mediach (a gada głupoty jak pijana nastolatka), tym bardziej moja sympatia do niego umiera. Proponowałbym, tak od serca, po przyjacielsku - zamknąć mordę i pokazać w oktagonie, że to z Kebsem, to był wypadek przy pracy. Karolek dobrze go podsumował.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Navio
Navio

Legacy FC
Middleweight

2,078 komentarzy 2,435 polubień

Bronx król, zaorał go jak chciał.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of purecode1
purecode1

Jungle Fight
Welterweight

305 komentarzy 294 polubień

Celna w punkt ocena sytuacji. Justyna musi pierdolić trzy po trzy inaczej zapomnimy, że istnieje ;)

Wracaj do klatki i walcz. Koniec gadki.

Odpowiedz polub

Avatar of Dijaz
Dijaz

WSOF
Featherweight

3,159 komentarzy 5,819 polubień

Charles, wybacz mu. On ma jakieś problemy z hormonami czy chromosomami, zespół Gejcziewgo, czy coś.

Odpowiedz polub

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

14,152 komentarzy 30,418 polubień

Wyjaśniony :frankapprove:

Odpowiedz polub