Daniel Cormier, który podczas zbliżającej się gali UFC 226 zmierzy się ze Stipe Miocicem w starciu o pas mistrzowski wagi ciężkiej, uważa że jego rywal ma szansę na zwycięstwo, ale może to zrobić tylko w jeden sposób.

Nie jestem uważany za faworyta tego starcia i bardzo dobrze. Stipe jest w zupełnie innej sytuacji niż ja. Poprzednim razem to Stipe został zlekceważony, teraz padło na mnie. Stipe nigdy nie walczył z kimś takim jak ja. Istnieje oczywiście pewna szansa, że on wygra, ale jest na to tylko jeden sposób. On może wygrać tylko przez nokaut.

Cormier przedstawił swoje spojrzenie na walkę podczas spotkania z mediami i powiedział jak zapatruje się na poprzednich rywali Miocica.

On walczył oczywiście z twardymi rywalami, ale np. Fabrcio Werdum. Nie mam pojęcia co on robił w tym starciu. Zwyczajnie wbiegł prosto na pięść Stipe. Podobnie było z Alistairem Overeemem. Nie mam pojęcia co tam się stało. Overeem trafił go, a potem odklepał. Trzecia walka była z Juniorem dos Santosem, ale wydaje mi się, że Cain przemienił Juniora w zombie. Uwielbiam go, ale dziś on jest już tylko zombie.

31 KOMENTARZE

 1. Stipe nigdy nie walczył z kimś takim jak ja.

  Kazdy tak mowi

  On może wygrać tylko przez nokaut

  I tak bedzie

 2. DC dostanie chyba bęcki, "może wygrać tylko przez nokaut", czyli Jones sprzed roku jeszcze siedzi w głowie. Stipe będzie bezlitosny.

 3. DC zszedł wagę niżej bo wykosił wagę ciężka a z cainem nie chciał walczyć bo razem trenowali. Takie przypomnienie

 4. DC zszedł wagę niżej bo wykosił wagę ciężka a z cainem nie chciał walczyć bo razem trenowali. Takie przypomnienie

  Nie walczył wtedy jeszcze z JDS, który był 2 w rankingu wagi ciężkiej. A Stipe to taka lepsza wersja JDS.

 5. Nie walczył wtedy jeszcze z JDS, który był 2 w rankingu wagi ciężkiej. A Stipe to taka lepsza wersja JDS.

  Jds to najlepszy bokser wagi ciężkiej ever

 6. CORMIER KRÓL

  Dawno byłby już mistrzem ciężkiej. Wybitny sportowiec, a jak nie musi się katować ścinaniem to będzie szczęśliwy Grubasek i spuści radosny wpierdol Miociciowi.

 7. Stipe to taka lepsza wersja JDS.

  Żartujesz, prawda?

  Decyzja w tej walce bez wątpienia działa na korzyść Cormiera, więc nie rozumiem podśmiechujek.

 8. DC ze swoimi zapewne 240 lbs będzie rześki i energiczny jak nigdy. Nie będzie czego zbierać z Miocica

  Nie będzie czego zbierać ale z Cormiera.

 9. Zniszczony JDS po walkach z Cainem zrobił Stipego a , że potem przegrał gładko no cóż… Na pewno w ostatecznym rozrachunku Cygan jest lepszym zawodnikiem niż Miocic.

 10. Czuję w kościach, DC wygrywa to na punkty, wydaje się znów kurewsko pewny siebie, presji też nie ma bo każdy stawia na Stiopica.

  DC by PTS.

 11. Mimo wszystko faworytem jest Stiopić, ale Grubcio wejdzie jak po swoje i na pewno będzie szybszy niż umierający kondycyjnie Predator czy wyboksowani Ecoreem i Arlovski. To może być najtrudniejsza walka Stiopicia w karierze.

 12. DC ze swoimi zapewne 240 lbs będzie rześki i energiczny jak nigdy. Nie będzie czego zbierać z Miocica

  grubasek sam powiedział ze wazy 245, jak on 205 (nie)robił ;d majac mniej niz 180cm bedzie wygladac jak kluska, nie zdziwie sie jak cardio siadzie

 13. grubasek sam powiedział ze wazy 245, jak on 205 (nie)robił ;d majac mniej niz 180cm bedzie wygladac jak kluska, nie zdziwie sie jak cardio siadzie

  W dzień walki w półciężkiej ważył pewnie podobnie. Tu po prostu nie będzie zmęczony ciężkim ścinaniem wagi i w 100% może skupić się na treningu, a nie na diecie i wadze.

 14. W dzień walki w półciężkiej ważył pewnie podobnie. Tu po prostu nie będzie zmęczony ciężkim ścinaniem wagi i w 100% może skupić się na treningu, a nie na diecie i wadze.

  :heart::tiphatb:

 15. grubasek sam powiedział ze wazy 245, jak on 205 (nie)robił ;d majac mniej niz 180cm bedzie wygladac jak kluska, nie zdziwie sie jak cardio siadzie

  Nie siądzie 🙂 Cormier to dzik.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.