Volkan Oezdemir i Ilir Latifi UFC
Volkan Oezdemir i Ilir Latifi

Już 10 sierpnia Volkan Oezdemir (MMA 15-4) powróci do oktagonu UFC i zmierzy się w nim z Ilirem Latifim (MMA 14-6). Dla Oezdemira będzie to starcie o powrót na drogę zwycięstw po trzech przegranych z rzędu. Walka z Latifim była już dwa razy przekładana, więc Volkan nie może się już doczekać wejścia do klatki.

Po ostatniej przegranej liczyłem na szybki powrót. Chciałem wrócić i wygrać. Byłem więc rozczarowany tym, że musiałem czekać tak długo. Chciałem swój gniew wyładować na Ilirze. Nie udało się, więc byłem nieco zawiedziony. Teraz jednak w końcu do tego dojdzie.

W rozmowie dla serwisu BJPenn.com Oezdemir powiedział, że zależy mu na powrocie do pierwszej piątki rankingu organizacji UFC, bo po swoich ostatnich przegranych znalazł się na miejscu 7. Latifi natomiast jest aktualnie na pozycji 9.

Ważny jest dla mnie powrót do pierwszej piątki rankingu UFC. Ilir mnie tam nie zaprowadzi. Po tej walce chciałbym więc dostać kogoś z pierwszej piątki. Zawsze chcę walczyć z zawodnikami ze szczytu rankingu.

Do gali UFC on ESPN+ 14: Shevchenko vs. Carmouche 2 dojdzie już 10 sierpnia. Podczas tego wydarzenia do oktagonu UFC powróci również Polak, Oskar Piechota (MMA 11-1-1), a jego rywalem będzie Rodolfo Vieira (MMA 5-0-0).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.