Daniel Cormier,  który niespodziewanie odzyskał mistrzowski pas po tym jak Jon Jones został złapany na dopingu, myśli o kolejnym przeciwniku, z którym przyjedzie mu się zmierzyć. Jego zdaniem wybór powinien się dokonać pomiędzy Alexandrem Gustafssonem i Volkanem Oezdemirem.

Pytając fanów o kolejny pojedynek Cormier wskazał na Twitterze Gustafssona, który zanotował ostatni dwa zwycięstwa, nad: Błachowiczem i Texeirą oraz Oezdemira, który ma trzy zwycięstwa z rzędu – jego przeciwnikami byli: Ovince St. Preux, Misha Cirkunov i Jimi Manuwa.

W jednym z kolejnych wpisów DC stwierdził, że walka z Gustafssonem zawsze będzie ciężka, ale z Volkane również i dodał, że Oezdemir robi niesamowite wrażenie.

Później w odpowiedzi na jeden z wpisów od fana, który zasugerował, że to właśnie starcie z Volkanem byłoby najlepsze, DC zapytał, czy tego właśnie ludzie chcą i czy wierzą, że Oezdemir jest gotów? Dodał również, że można doprowadzić do tego pojedynku.

4 KOMENTARZE

  1. Po pierwsze albo ja nic zupełnie nie wiem, albo większość ludzi piszących o JJ albo go nie lubi ,albo w ogóle nie liczy się ze słowem itp. Cytuje ( złapany na dopingu) . Hmm… zastanawiające – czy już był ten proces ? czy był wyrok ? czy JJ przyznał się że do tego przed sądem,Bogiem i ludźmi że wziął świadomi czy w inny sposób doping ? hmmm… wciąż mnie dziwi że wolno nam i że piszę się takie stwierdzenia co do sportowców. Nie piszę że ja mam rację , ale nie napiszę że jej nie mam. Jak będę ZNAŁ PRAWDĘ na ten temat to napiszę ,a nie ( jak to się w naszym kraju lubi stwierdzać ) . Powinno się napisać ( po tym jak znaleziono w jego organizmie substancje o nazwie …)  ,a nie ZOSTAŁ ZŁAPANY NA DOPINGU.A co do DC też mnie to dziwi że ma ten pas , a jeśli miał by już z kimś walczyć wolał bym oglądnąć walkę z kimś z kim jeszcze nie walczył – więc Oezdemirem ( on jeszcze walczył z DC ,a Gustafssonem miał już szansę – a po tej walce ewentualnie on). Takie moje zdanie. Chodź powiem szczerze tak od siebie że w ogóle to wolał bym walkę Oezdemira z Gustafssonem.

  2. ps. sorry za błędy – do pierwszej części dopisuje to :  nie stwierdzajmy faktu ,który jeszcze się nie stał – nie ustalajmy prawdy ,kiedy nie wiemy w 100% że taka jest prawda. Bo mnie i nie tylko mnie ,ale każdego obraziło by stwierdzenie że złapany na dopingu ,kiedy np. prawda była by tego typu że się nic takiego nie wzięło. a co do drugiego to : Oezdemir nie walczył jeszcze z DC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.