fot. instagram.com/grozdevnikolay

Podczas nadchodzącej gali European Fight Masters w walce o pas kategorii piórkowej zmierzą się z sobą: Nikolay Grozdev i  Michał Domin.

Zobacz również: ZOBACZ TAKŻE: Nikolay Grozdev sparuje z klubowym kolegą Conorem McGregorem

Grozdev ma za sobą dwie zawodowe walki, ale wcześniej bił się też amatorsko, o czym powiedział w rozmowie z naszym serwisem.

Stoczyłem wcześniej trzy walki amatorskie. Dwie wygrałem przez duszenia, a jedną przez nokaut. Wszystkie moje dotychczasowe starcia zakończyły się przed czasem.

Mówiąc natomiast o najbliższym rywalu stwierdził:

Nie wiem za dużo o moim przeciwniku, ale z tego co widziałem wnioskuję, że jest przeciętnym zawodnikiem z przeciętnymi umiejętnościami. Wygląda podobnie do moich niektórych wcześniejszych rywali. Bardzo się cieszę, że to będzie walka o pas, ale nie koncentruję się na trofeum, a na samej walce. Nie czuję żadnej presji, podchodzą do starcia na spokojnie i nie mogę się już doczekać soboty.

Nikolay Grozdev trenuje w klubie SBG Irleand, gdzie ma okazję pracować z Conorem McGregorem.

Od lat sparuję z Conorem. Brałem udział w wielu jego obozach. On jest twarzą tego sportu. Trenując z mistrzem świata czuję, że nabieram podobnej, mistrzowskiej mentalności. Nie mogę się doczekać, żeby pokazać to w klatce.

Do gali EFM 3 dojdzie już w najbliższą sobotę, 20 czerwca. Transmisja Gali EFM 3 odbędzie się w systemie PPV. Dostęp w cenie od 25 zł można wykupić przez stronę .

Podczas tego wydarzenie będzie się również walczył klubowy kolega Nikolaya, Mateusz Piskorz.

Zobacz również: „To będzie MMA na najwyższym poziomie” – Mateusz Piskorz przed galą EFM 3

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.