
Dana White, szef organizacji UFC, nie był pod wrażeniem walki wieczoru gali UFC 313. Jest też otwarty na to, aby zorganizować rewanż pomiędzy Alexem Pereirą a Magomedem Ankalaevem.
Podczas gali UFC 313, która odbyła się 8 marca w Las Vegas w hali T-Mobile Arena, w walce wieczoru doszło do starcia o pas mistrzowski wagi półciężkiej, w której Alex Pereira przegrał na punkty z Magomedem Ankalaevem. Po walce Dana White spotkał się z mediami i przedstawił swoje spojrzenie na starcie mistrzowskie.
To nie było to, na co liczyłem. Oczekiwałem czegoś więcej. Liczyłem na więcej akcji, więcej wymian.
Dana White został zapytany również o natychmiastowy rewanż i stwierdził, że jest to prawdopodobne.
Alex Pereira w MMA stoczył piętnaście pojedynków, z których dwanaście wygrał. Przed podbojem wagi półciężkiej w UFC wywalczył pas wagi średniej, ale ostatecznie utracił go w rewanżowym starciu z Israelem Adesanyą. Do tej pory była to jedyna przegrana Alexa w klatce UFC.
Ankalev od 2018 roku pozostaje niepokonany. W tym czasie tylko raz zremisował, w walce z Janem Błachowiczem.


























19 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Bellator Middleweight
UFC Heavyweight
UFC Bantamweight
Oplot Challenge Middleweight
BAMMA Flyweight
Jungle Fight Middleweight
UFC Middleweight
UFC Bantamweight
UFC Middleweight
UFC Middleweight
PRIDE FC Middleweight
UFC Lightweight
UFC Welterweight
UFC Middleweight
Bellator Featherweight
UFC Lightweight
Bellator Lightweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/78742/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>