Kamaru Usman zaraz po swoim zwycięstwie na gali UFC 258 wyzwał do walki Jorge Masvidala. Na odpowiedź ze strony obozu Jorge nie trzeba było długo czekać.

Kamaru Usman, mistrz kategorii półśredniej organizacji UFC, po raz kolejny udanie obronił pas, tym razem w walce z Gilbertem Burnsem. Po tym starciu zapowiedział, że chciałby raz jeszcze zawalczyć z Jorge Masvidalem, którego miał okazję w przeszłości pokonać.

Zobacz również: Usman chce drugiej walki z Masvidalem – „małym ulicznym zbirem nazywającym siebie Jezusem”

Na propozycję ze strony Usmana zareagował Mali Kawa, menadżer Masvidala, który zaproponował, żeby obaj zawodnicy zostali trenerami najnowszego sezonu programu The Ultimate Fighter.

Zróbmy to. The Ultimate Fighter. Masvidal vs Usman. Akceptujemy.

Masvidal nie skomentował wprost propozycji i wrzucił jedynie następujący wpis:

Usman zmierzył się z Masvidalem podczas gali UFC 251 i wygrał z nim na punkty. Jorge wszedł wówczas w zastępstwie do starcia za Gilberta Burnsa. Po walce cały czas podkreślał, że z pełnym obozem przygotowawczym pokonałby Usmana. Kamaru natomiast przed walką złamał nos i twierdził, że przez to właśnie w trakcie pojedynku nie mógł iść na całość. Teraz natomiast chciałby całkowicie zdominować Masvidala.

5 KOMENTARZE

  1. Trenerami powinni byc Mas z Kolba. I pozniej ich walka. Mas jest po przegranej tak wiec ciezko mu dac znowu walke o pas. Choc nie takie rzeczy sie dzialy w UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.