Ilia Tipuria ostro skrytykował Islama Makhacheva za to, że nie dojdzie do ich pojedynku podczas gali UFC przed Białym Domem. Na odpowiedź mistrza wagi półśredniej nie trzeba było długo czekać.

Podczas gali UFC przed Białym Domem Ilia Topuria stanie do obrony pasa wagi lekkiej przeciwko Justinowi Gaethje.

Topuria nie kryje rozczarowania, iż podczas tego wydarzenie nie dojdzie do jego walki z Islamem Makhachevem, mistrzem kategorii półśredniej. Topuria w serwisie X ostro wypowiedział się na temat Islama i jego menadżera.

Znowu ktoś inny zapłaci za ucieczkę Islama – wściekły Ilia Topuria atakuje Islama Makhacheva

Islam Makhachev szybko odpowiedział na wpis Topurii:

Obaj wiemy, kto tu stchórzył. Możesz przykryć swoje tchórzostwo wrednymi tweetami, ale nie martw się, pewnego dnia dostaniesz to, o co prosisz! A twój gruby menedżer nie musi prosić o miliardy, żeby ze mną walczyć, zrobimy to za darmo.

Islam Makhachev jest byłym mistrzem UFC wagi lekkiej i aktualnym czempionem kategorii półśredniej. W zawodowym MMA stoczył 29 pojedynków i tylko raz musiał uznać wyższość rywala.

Makhachev od szesnastu pojedynków pozostaje niepokonany. Zawodowo rywalizuje od 2010 roku. Ostatni raz walczył podczas gali UFC 322, do której doszło 15 listopada 2025 roku w Nowym Jorku. Pokonał wówczas Jacka Dellę Maddelenę na pełnym dystansie pięciu rund i zdobył mistrzowski pas wagi półśredniej.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Ludwiczek
Ludwiczek

UFC
Middleweight

10,791 komentarzy 24,520 polubień

I bardzo kurwa dobrze się stało, że do tego nie doszło. Topuria, który przeszedł do lekkiej tylko po to by po zdobyciu pasa go wyjebać i Makachev, który skończył bić karakanów w lekkiej tylko po to by znowu walczyć z karakanem tylko w cięższej dywizji. :olewam:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Niggabumbum
Niggabumbum

Jungle Fight
Lightweight

285 komentarzy 937 polubień

To dlaczego Topuria walczy na tej gali a islam nie

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Kraver
Kraver

PRIDE FC
Middleweight

6,715 komentarzy 21,475 polubień

To dlaczego Topuria walczy na tej gali a islam nie

Bo Allah tak chciał :mamed:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of KonkrEt
KonkrEt

Oplot Challenge
Middleweight

104 komentarzy 145 polubień

To dlaczego Topuria walczy na tej gali a islam nie

Bo tak zjebali całą kartę... Heh Biały podobno nie ma z tym nic wspólnego, i sam twierdzi że mu to nie pasi..

Odpowiedz polub

Avatar of pietrrokov
pietrrokov

Maximum FC
Bantamweight

1,435 komentarzy 1,232 polubień

To dlaczego Topuria walczy na tej gali a islam nie

I to jest właśnie dobre pytanie, Islam jest teraz jednym z najlepszych zawodników na świecie, a nie ma go na tej historycznej gali.
To chyba daje do myślenia, kto tu w kulki leci i kto komentarze za Islama pisze.

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

UFC
Bantamweight

8,219 komentarzy 34,257 polubień

I to jest właśnie dobre pytanie, Islam jest teraz jednym z najlepszych zawodników na świecie, a nie ma go na tej historycznej gali.
To chyba daje do myślenia, kto tu w kulki leci i kto komentarze za Islama pisze.

Ponoć nie wyleczył do końca kontuzji dłoni. Pisał o tym Żonkoś (że termin ich potencjalnej walki się oddala), dużo wcześniej niż Tempura sobie wymyślił, że Kozik się przed nim obsrał i symuluje kontuzję.

Odpowiedz 2 polubień

Z
Zdenek dawny daszek;)

Brutaal
Bantamweight

457 komentarzy 311 polubień

Zaczynają robić sie friki ten mowi to tamten tamto zaraz zaczną sobie wyciągać rozmowy albo wiadomości

Odpowiedz polub

Avatar of Benzi
Benzi

BAMMA
Light Heavyweight

995 komentarzy 3,248 polubień

Z chęcią bym na miejscu Topurki zrobił sprawdzam :mamed: :rutekajak:

Koza jest taki HARAM żeby wyszedł za free za legacy tylko ?
Posypał bym głowę popiołem bo może faktycznie jest do tego zdolny.... Skoro niby poszła legendą że Kebab poszedł za słowem matki, to ten też by się honorem uniósł.
Ale też bym absolutnie się nie zdziwił, jak by jednak nie wyszło HARAM i szekle w głowię by zabrzęczały i chuj bombki strzelił z gatki.

Odpowiedz polub