Khabib Nurmagomedov zapowiedział niedawno, że wróci do walk w oktagonie UFC we wrześniu tego roku. Zapytany natomiast przez dziennikarza RT Sport, czy może wystąpić podczas planowanej gali UFC w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, odpowiedział:

Pracujemy nad tym. UFC przekazało mi, że działa w temacie. Właśnie wróciłem z Dubaju i bardzo szybko będę ogłoszone informacje w tej sprawie.

Co ciekawe, Nurmagomedov powiedział również z kim zawalczy w swoim kolejnym pojedynku.

Holloway i Poirier walczą o pas tymczasowy, a mistrz musi zmierzyć się z mistrzem tymczasowym. Tony Ferguson nie może aktualnie walczyć. GSP jest na emeryturze, podobnie Conor. Do walki w boksie z Mayweatherem nie dojdzie, bo nie mogliśmy porozumieć się z UFC. Holloway i Poirier to świetni zawodnicy. Zwalczę ze zwycięzcą ich pojedynku.

Na razie żadne informacje na temat gali UFC w Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie zostały oficjalnie ogłoszone. Nie byłaby to jednak pierwsza gala marki w tym kraju. Do tej pory odbyły się tam dwie gale UFC – jednak w roku 2014, a jedna w 2010.

2 KOMENTARZE

  1. Ktoś podpowie czemu tak rzadko zaglądają do krajów arabskich płynących mlekiem i ropą ?

  2. Wreszcie gada sensownie. To dobry prognostyk przed jego kolejnymi, wyczekiwanymi walkami. Liczę, że faktycznie ochłonął nieco po pomysłach na hitowe walki z Mayweather'em czy GSP i skupi się faktycznie na swoim dziedzictwie sportowym, o którym tak często się wypowiadał w wywiadach i na konferencjach przed starciem z Conorem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.