Plotki dotyczące potencjalnej walki pomiędzy Khabibem NurmagomedovemGeorgesem St-Pierre’em pojawiały się już pod koniec 2018 roku. I chociaż szef UFC, Dana White powtarza, że do takiego pojedynku nie dojdzie, bo GSP musiałby najpierw pokonać kogoś z pierwszej piątki rankingu wagi lekkiej, to sam Nurmagomedov jest jak najbardziej otwarty na pojedynek mistrzowski z Kanadyjczykiem, o czym powiedział w najnowszej rozmowie dla rosyjskiej stacji Match TV.

Została mu jedna lub dwie walki. Uważam, że Georges St-Pierre to najlepszy zawodnik, który kiedykolwiek wszedł do oktagonu. Myślę, że mógłby zejść do wagi 155 funtów. To byłoby dla mnie interesujące starcie.

Khabib dodał również kiedy mogłoby dojść do tej walki.

Mój powrót jest planowany na okolicę listopada i galę w Nowym Jorku. On walczył tam wcześniej i dodatkowo mieszka tam sporo Rosjan.

Georges St-Pierre pytany o swoich potencjalnych rywali na powrót do oktagonu UFC również wskazuje Nurmagomedova, a w jednym z ostatnich wywiadów powiedział:

Mój menadżer już od kilku miesięcy rozmawia z UFC o tym pojedynku. Wiem, że Khabib chce tej walki i ja również chciałbym się z nim zmierzyć.

23 KOMENTARZE

 1. GSP – Woodley i gasi Chosena w pierwszej rundzie, później walka ze zwycięzcą Tony – Khabib. Później GSP odchodzi jako mistrz:goldi:

  Dalej nie mogę oprzeć się wrażeniu, że UFC dało sobie spokój z próbą organizacji walki Tony-Khabib.

 2. GSP – Woodley i gasi Chosena w pierwszej rundzie, później walka ze zwycięzcą Tony – Khabib. Później GSP odchodzi jako mistrz:goldi:

  Dalej nie mogę oprzeć się wrażeniu, że UFC dało sobie spokój z próbą organizacji walki Tony-Khabib.

  Ludzie śmieją się, że Colby został wydymany ale teraz chcą Toniego wydymać i już tak wesoło nie jest.

 3. Ludzie śmieją się, że Colby został wydymany ale teraz chcą Toniego wydymać i już tak wesoło nie jest.

  4razy wypadali z walki. Każdy z nich dwa razy "potykał" się i nie udało się zorganizować tej walki. Sami się wydymali. Lud żąda krwi, ale czy do tego pojedynku dojdzie to mam wątpliwości.

 4. No i fajnie. Wakuj pas i walcz z kim chcesz: GSP, Floyd, Niedźwiedź, Gamrot, Tenshin Nasukawa możliwości jest sporo.

 5. Ludzie śmieją się, że Colby został wydymany ale teraz chcą Toniego wydymać i już tak wesoło nie jest.

  Kolba jakby to powiedzieć, wypracował to sobie na twitterach. :fjedzia:

 6. 4razy wypadali z walki. Każdy z nich dwa razy "potykał" się i nie udało się zorganizować tej walki. Sami się wydymali. Lud żąda krwi, ale czy do tego pojedynku dojdzie to mam wątpliwości.

  No właśnie obaj wypadali tyle samo razy. To dlaczego tylko jeden ma być poszkodowany?

 7. Wiem, że Khabib chce tej walki i ja również chciałbym się z nim zmierzyć.

  BTW. żaden z was nie chciałby się zmierzyć z Tyrionem? :jimcarrey:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.