Khabib Nurmagomedov

Wygląda na to, że Khabib Nurmagomedov nie próżnuje czekając na powrót do oktagonu UFC i pracuje nad rozkręceniem własnej sieci klubów sportowych.

Otwieram się na różne finansowe możliwości. Jesteśmy w trakcie budowania klubu sportowego w Dagestanie i pracujemy nad otwarciem klubu w Moskwie.

Nurmagomedov powiedział o swoich planach podczas niedawnego spotkania z mediami i dodał, że wizja rozwoju sieci klubów jest bardzo rozbudowana.

Pracujemy nad otwarciem klubów Khabib Gym na całym świecie. Nasz projekt i plany obejmują Londyn, Dżuddę [Arabia Saudyjska], Oman, Dubaj i Stambuł. Myślę, że do końca przyszłego roku będę miał otwartych od 15 do 20 klubów w Rosji i na całym świecie. To jest biznes, w którym chcę zdecydowanie działać.

Na razie nie wiadomo kiedy Nurmagomedov powróci do oktagonu, ale mówi się o okolicach września tego roku i starciu z Dustinem Poirierem.

57 KOMENTARZE

 1. Widać, że nastawiony na klientów ze swojego kręgu religijnego i kulturowego. Mieszać ideologię do sportu? Nie wyjdzie z tego nic dobrego.

 2. Widać, że nastawiony na klientów ze swojego kręgu religijnego i kulturowego. Mieszać ideologię do sportu? Nie wyjdzie z tego nic dobrego.

  Zależy dla kogo. Ali będzie miał ułatwiona rekrutację dzihadystow.

 3. Juz to widze: dywany na scianach, na podlogach zreszta tez, modly przed kazdym treningiem, a po treningu wspolna kapiel wszystkich w jednej wannie:lol:

 4. Kobiety też będą mogły ćwiczyć? :waldeklaugh:

  Bez kitu ale oni chyba w to idą. Widziałem, że już tam jakąś promowali. Chociaż to akurat Akhmat nie wiem jak Khabib 😆

 5. Bez kitu ale oni chyba w to idą. Widziałem, że już tam jakąś promowali. Chociaż to akurat Akhmat nie wiem jak Khabib 😆

  na Akhmacie nie walczyła

  na ACA kiedys byly walki kobiet, nawet walczyla jakas Czeczenka, ale sobie to odpuscili

  jakby tam kobiety zaczely trenowac sporty walki to by wszystkie pasy zdobyly

 6. Gymy dla mahmutów, spoko. Łatwiej będzie rozbijać potem siatki terrorystyczne.

  W czasie ramadanu czynne od zmierzchu do świtu? 😀

 7. Będą duże łaźnie, żeby po treningu móc zrelaksować się obok kolegów?

  Małe, żeby móc być z kolegami bliżej.

 8. Widać, że nastawiony na klientów ze swojego kręgu religijnego i kulturowego. Mieszać ideologię do sportu? Nie wyjdzie z tego nic dobrego.

  Wlasnie ty dopiero swoimi słowami to mieszasz. Otwiera akurat w takich miejscach gdzie Mma kuleje przeciez nir bedzie otwieral w Usa bo to bezsensu. W polsce jakby otworzyl to by przyglupy szyby wybijali krzycząc że polska dla polaków.

 9. W polsce jakby otworzyl to by przyglupy szyby wybijali krzycząc że polska dla polaków.

  Szczerze w to wątpię. Tak źle w Olsztynie czy w Warszawie mają ?

 10. Otwieram się na różne finansowe możliwości. Jesteśmy w trakcie budowania klubu sportowego w Dagestanie i pracujemy nad otwarciem klubu w Moskwie.

  Krul dał zarobić, to i się inwestuje trochę. :beczka:

 11. Wlasnie ty dopiero swoimi słowami to mieszasz. Otwiera akurat w takich miejscach gdzie Mma kuleje przeciez nir bedzie otwieral w Usa bo to bezsensu. W polsce jakby otworzyl to by przyglupy szyby wybijali krzycząc że polska dla polaków.

  Jestes idiota by nie zauważać, że wybiera geograficznie takie punkty by adepci byli muzułmanami.

 12. Kebab gym – doskonały pomysł, połączyć przyjemne i pożyteczne!

  Liczę na wznowienie kariery przez naszego najwięszego (kiedyś 160kg) prospekta!

 13. Jestes idiota by nie zauważać, że wybiera geograficznie takie punkty by adepci byli muzułmanami.

  Wybrał geograficznie miejsca tam gdzie jest mało klubów mma i gdzie łatwiej mu będzie podróżować bo bliżej dagistanu. A londyn na start jako pierwszy klub w europie. Przecież nie otworzy klubu w australi albo w południowej afryce bo na tym etapie jest to nieopłacalne.

 14. Wybrał geograficznie miejsca tam gdzie jest mało klubów mma i gdzie łatwiej mu będzie podróżować bo bliżej dagistanu. A londyn na start jako pierwszy klub w europie. Przecież nie otworzy klubu w australi albo w południowej afryce bo na tym etapie jest to nieopłacalne.

  Tak sobie tlumacz. Malo klubów mma w Londynie? Do tego Londyn to jedno z drozszych miast, to o jakiej opłacalności mowimy? A klub otwiera tam tylko dlatego, ze jest tam pelno goatshaggerow, proste

 15. Tak sobie tlumacz. Malo klubów mma w Londynie? Do tego Londyn to jedno z drozszych miast, to o jakiej opłacalności mowimy? A klub otwiera tam tylko dlatego, ze jest tam pelno goatshaggerow, proste

  Chodzi bardzien o to żeby wogóle otworzyc jakis klub w Europie. A Londyn to zaraz za Instanbulem i Moskwą najbardziej zaludnione miasto Europejskie czyli idealne do zapoczątkowania sieci klubów w eu. Każdy zdrowo myslący czlowiek na miejscu khabiba by otworzyl taki klub w londynie a nie np. W bordeux czy gdańsku albo w berlinie bo niby dlaczego tam mialby otiwierac?

 16. Chodzi bardzien o to żeby wogóle otworzyc jakis klub w Europie. A Londyn to zaraz za Instanbulem i Moskwą najbardziej zaludnione miasto Europejskie czyli idealne do zapoczątkowania sieci klubów w eu. Każdy zdrowo myslący czlowiek na miejscu khabiba by otworzyl taki klub w londynie a nie np. W bordeux czy gdańsku albo w berlinie bo niby dlaczego tam mialby otiwierac?

  Ruchaj koze

 17. Wybrał geograficznie miejsca tam gdzie jest mało klubów mma i gdzie łatwiej mu będzie podróżować bo bliżej dagistanu. A londyn na start jako pierwszy klub w europie. Przecież nie otworzy klubu w australi albo w południowej afryce bo na tym etapie jest to nieopłacalne.

  Londyn, Dżuddę [ArabiaSaudyjska], Oman, Dubaj i Stambuł.

  Na 5 miejsc, 4 to kraje arabskie, piąte to praktycznie arabskie miasto europejskie.

  Z punktu biznesowego rozumiem czemu nie wybrał małych aglomeracji. Jednak nie da się zaprzeczyć, że kierują się głównie nastawieniem na naukę muzułmanów.

 18. Zróbcie zrzute, żeby wam Niko Puhakka założył w katolandzie swój gym.

  Lepszy Niko i "katoland" niz lewactwo na kazdym rogu :kis:

 19. Lepszy Niko i "katoland" niz lewactwo na kazdym rogu :kis:

  Jasne, że lepszy bo normalny wolny człowiek MUSI się opowiedzieć albo za lewicą albo za prawicą. To jest wpisane w to myślenie jednokomórkowe, które jest obecnie trendy.

  Nic nie jest lepszy – jest dokładnie taki sam.

 20. Jasne, że lepszy bo normalny wolny człowiek MUSI się opowiedzieć albo za lewicą albo za prawicą. To jest wpisane w to myślenie jednokomórkowe, które jest obecnie trendy.

  Nic nie jest lepszy – jest dokładnie taki sam.

  Oczywiście że kozojebcy są gorsi, bo to u nich jest największy terroryzm i to oni zasiedlaja europejskie kraje i starają się przebić i narzucić innym swoją gownokultre

 21. Oczywiście że kozojebcy są gorsi, bo to u nich jest największy terroryzm i to oni zasiedlaja europejskie kraje i starają się przebić i narzucić innym swoją gownokultre

  Nie pisz po pijaku. W każdy możliwy  temat o MMA musicie się wpierdolić i dogrywać te swoje zwrotki o upadku cywilizacji, dymaniu kozłów etc. Poziom argumentów i wypowiedzi został w piaskownicy i nigdy z niej nie wyjdzie.

 22. Nie pisz po pijaku. W każdy możliwy  temat o MMA musicie się wpierdolić i dogrywać te swoje zwrotki o upadku cywilizacji, dymaniu kozłów etc. Poziom argumentów i wypowiedzi został w piaskownicy i nigdy z niej nie wyjdzie.

  Wystarczy otworzyć oczy

 23. Londyn, Dżuddę [ArabiaSaudyjska], Oman, Dubaj i Stambuł.

  Na 5 miejsc, 4 to kraje arabskie, piąte to praktycznie arabskie miasto europejskie.

  Z punktu biznesowego rozumiem czemu nie wybrał małych aglomeracji. Jednak nie da się zaprzeczyć, że kierują się głównie nastawieniem na naukę muzułmanów.

  Oczywiście że kozojebcy są gorsi, bo to u nich jest największy terroryzm i to oni zasiedlaja europejskie kraje i starają się przebić i narzucić innym swoją gownokultre

  @Flat Earth z calym szacunkiem kolego ale wyczuwam albo zaslepienie względem kebaba albo po prostu najzwyklejszą glupote :fjedzia:

  Wybrał te 4 Arabskie kraje bo wokól jego domu są same Arabskie kraje i bo ma do nich najbliżej i jak juz mówilem tam mma ssiepałke. A w moskwie przeciez tez smierc ciapatym a jednak tam otwiera. Szok że chłopy którzy napisali na tym portalu razem ponad 20 tysiecy komentarzy mogą byc takimi przygłupami. Wogóle zauważyłem że modne jest wklejanie gifów na tym portalu więc żeby chamów do konca wyjasnic wkleje takiego

 24. Jasne, że lepszy bo normalny wolny człowiek MUSI się opowiedzieć albo za lewicą albo za prawicą. To jest wpisane w to myślenie jednokomórkowe, które jest obecnie trendy.

  Nic nie jest lepszy – jest dokładnie taki sam.

  A kto mowi o skrajnosciach? Po prostu nie mozna mowic, ze pada deszcz gdy ktos pluje ci w morde (oto dowód, nie jestem za nadstawianiem drugiego policzka!)

 25. Wybrał te 4 Arabskie kraje bo wokól jego domu są same Arabskie kraje i bo ma do nich najbliżej i jak juz mówilem tam mma ssiepałke. A w moskwie przeciez tez smierc ciapatym a jednak tam otwiera. Szok że chłopy którzy napisali na tym portalu razem ponad 20 tysiecy komentarzy mogą byc takimi przygłupami. Wogóle zauważyłem że modne jest wklejanie gifów na tym portalu więc żeby chamów do konca wyjasnic wkleje takiego

  Jak chcesz trollowac trochę dluzej i sprawniej to nastepnym razem wybierz mniej oczywisty nick

 26. Nie pisz po pijaku. W każdy możliwy  temat o MMA musicie się wpierdolić i dogrywać te swoje zwrotki o upadku cywilizacji, dymaniu kozłów etc. Poziom argumentów i wypowiedzi został w piaskownicy i nigdy z niej nie wyjdzie.

  No idąc ich logiką gdyby istnial taki polski khabib katolik to gdyby otworzyl sobie kluby w krajach tego samego pochodzenia etnicznego bo dajmy na to mma tam byloby chujowe bylaby to chadecja i jakas misja polityczna.

  Sam król ma beke

 27. Jak chcesz trollowac trochę dluzej i sprawniej to nastepnym razem wybierz mniej oczywisty nick

  Nie troluje tylko ucze was podstaw nowoczesnego świata których wasi rodzice nie nauczyli bo komuna ich również nie nauczyła więc akurat na was zły nie jestem tylko na komune

 28. Nie troluje tylko ucze was podstaw nowoczesnego świata których wasi rodzice nie nauczyli bo komuna ich również nie nauczyła więc akurat na was zły nie jestem tylko na komune

  Dzieki mistrzu, a teraz…

  ruchaj koze :jarolaugh:(specjalnie wybralem ta emotke, mam nadzieje, ze doceniasz)

 29. Jasne, że lepszy bo normalny wolny człowiek MUSI się opowiedzieć albo za lewicą albo za prawicą. To jest wpisane w to myślenie jednokomórkowe, które jest obecnie trendy.

  Nic nie jest lepszy – jest dokładnie taki sam.

  Piszesz o normalnych ludziach, nazwijmy to "centrowcach" ale sam na szali postawiłeś zero-jedynkowo Puhakke i katoland… Czyli lecisz ze skrajności w skrajność tak samo jak ci, których krytykujesz… :razz:utinlaugh:

 30. Wystarczy otworzyć oczy

  Wybór między kiłą, a rzeżączką niesie ze sobą tyle dobra i wolności, co ten, o który ty piszesz.

 31. Większego hipokryty w życiu nie widziałem: bawić się w trash talking atakując Pettisa i Kowboja.

  Później narzekać na Conora, którego był fanem przecież.

  Ale liczą się zasady przecież.

  Ale za to jeszcze nie ogarnął bajery odnośnie pytań obyczajowych, żeby bardziej lać wodę i wykręcać się od tematu zamiast mówić to co myśli. Czeczeni w Polsce ładnie nie dają się na to złapać. Mamed raz wypowiedział się o uchodźcach i liczba antyfanów wzrosła xD Adamek zaczął mocniej się wypowiadać co sądzi o homo i to samo…

  Plus ta akcja po walce z Conorem: zyskał na niej Conor, zyskało UFC, a stracił on sam…

  On ma szczęście, że jest ta umowa z Reebokiem to przynajmniej ma pewne pieniądze.

 32. Niech Nummagomedov tylko uważa aby jego historia nie potoczyła się tak jak naszego zawodnika, który u szczytu kariery również zajął się otwieraniem klubu i przypłaci to utartą kontraktu z UFC.

 33. Wlasnie ty dopiero swoimi słowami to mieszasz. Otwiera akurat w takich miejscach gdzie Mma kuleje przeciez nir bedzie otwieral w Usa bo to bezsensu. W polsce jakby otworzyl to by przyglupy szyby wybijali krzycząc że polska dla polaków.

  Jeszcze raz napisz nazwę mojego kraju małą literą, a zarobisz ignora, kurwixie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.