Khabib Nurmagomedov i Tony Ferguson zmierzą się z sobą już w marcu, podczas gali UFC 209. Stawką pojedynku będzie tymczasowy pas kategorii lekkiej UFC. Obaj zawodnicy za sobą nie przepadają, a Nurmagomedov w jednym z ostatnich wywiadów zapowiedział, że jeśli tylko będzie miał taką możliwość, złamie rękę Fergusona w trakcie walki.

On jest nieco innym przeciwnikiem, niż moi poprzedni rywale. Chcę rozbić mu twarz, ponieważ chcę nauczyć go szacunku. Gdy walczyłem z Michaelem Johnsonem i chwyciłem jego rękę do kimury mogłem ją złamać, ale byłem ostrożny ponieważ nie chciałem spowodować kontuzji. Wiedziałem, że walka jest skończona i muszę jedynie odrobinę przycisnąć, żeby on odklepał. Jeśli złapię rękę Fergusona, zamierzam ją złamać jak zrobił to Frank Mir z Nogueirą.

Dodał również, że Ferguson to świetny zawodnik, ale nigdy nie walczył z takim zapaśnikiem jak on.

On jest imponującym zawodnikiem, ale zawsze walczył ze stójkowiczami jak dos Anjos, Josh Thomson, Edson Barboza. Oni wszyscy są strikerami. Ja jestem zupełnie inny i on musi być przygotowany na to, że zamierzam zrobić to, co zawsze, to co robię całą moją karierę.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.