mckee

A.J. McKee, nowy mistrz kategorii piórkowej organizacji Bellator, wskazał rywala swoich marzeń, z którym chciałby zmierzyć się w klatce. Jest nim Max Holloway, były mistrz organizacji UFC, który od lat toczy swoje boje w oktagonie lidera rynku.

A.J McKee to niepokonany zawodnik organizacji Bellator, który podczas ostatniej gali amerykańskiej marki pokonał mistrza wagi piórkowej Patricio Freirę. Po zdobyciu pasa i jednocześnie wygraniu miliona dolarów w turnieju wagi piórkowej McKee w rozmowie z mediami wskazał zawodnika, z którym najbardziej chciałby się zmierzyć.

To jest Max Holloway. Walka z nim była zawsze moim wymarzonym starciem, gdy byłem jeszcze dzieciakiem. Oglądałem jak on rozbija na kawałki swoich przeciwników. Ostatecznie jestem jednak najlepszym piórkowym na świecie i nie dbam o to, kto będzie kolejnym rywalem. Zawalczę z każdym.

Po ostatnim zwycięstwie McKee w klatce Bellatora szef tej marki zapowiedział, że z chęcią doprowadzi do walki jego zawodnika z jakimś fighterem UFC, ale zaznaczył również, że model biznesowy lidera rynku MMA nie przewiduje takich rozwiązań.

A.J. McKee ma  26 lat, a w zawodowym MMA toczy boje od roku 2015. Przez cały ten czas bije się pod banderą organizacji Bellator. Do tej pory stoczył osiemnaście pojedynków i wszystkie wygrał. Tylko pięć jego walk zakończyło się decyzjami sędziowskimi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

MrRoshi

BAMMA
Bantamweight

755 komentarzy 1,190 polubień

Zajebiste starcie do ktorego nigdy nie dojdzie... :boystop:

Odpowiedz polub

jd0490

WSOF
Welterweight

3,260 komentarzy 3,346 polubień
Ludwiczek

UFC
Featherweight

8,427 komentarzy 15,262 polubień

Ostatecznie jestem jednak najlepszym piórkowym na świecie

Następny odklejony :facepalm:

Odpowiedz polub