norman_parke
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Norman Parke napisał dziś na swoim facebooku, że został zwolniony z UFC. Poniżej oświadczenie zawodnika:

Chciałem tylko powiedzieć, że bardzo dziękuję UFC za to, że dzięki nim mogłem rywalizować na najwyższym sportowym poziomie w sportach walki. Mam wiele świetnych wspomnień, które zostaną już ze mną na zawsze! Chciałbym zawalczyć w lecie więc będę gotowy na jakąkolwiek ofertę, która nadejdzie, na jakiejkolwiek gali, gdziekolwiek. Dziękuję wszystkim moim fanom za wspólną podróż. Wrócę. To nie jest prima aprilis.

Norman to zwycięzca wagi lekkiej w TUF: The Smashes. W UFC stoczył dziewięć walk, trzy przegrał i jedną zremisował. W ostatnim boju uległ Rustamowi Khabilovowi przez jednogłośną decyzję.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

  1. Co… serio? Naprawdę to dobry zawodnik, dynamiczny striker, w ostatniej walce z Mega zapasiorem zaprezentował się bardzo dobrze, była nawet chyba niejednogłośna decyzja? Dla mnie to nieporozumienie, skoro Parke został zwolniony, to aby było sprawiedliwie znalazlbym z 50-75 zawodników którzy bardziej na to zasługują niż on. Apropos, co z Danho??

  2. W sumie dal ostatnio dosc przecietna walke i to, tak jakby, na wlasnych smieciach. Prochu to on juz raczej w UFC by nie wymyslil…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.