Głośno zapowiadany debiut Normana Parke w organizacji FEN najwyraźniej napotkał przeszkody.

Popularny w Polsce dzięki walkom dla organizacji UFC i KSW, Norman Parke niespodziewanie ogłosił na swoim profilu, że walkę w organizacji FEN stoczy w formule…K-1:

Siemka fani z Polski, zaszło kilka drobnych zmian w związku z moją walką. Będzie ona na dystansie 3×5 minut w K1 , oznacza to ze nie będziemy używali zapasów , w końcu niektórzy przestaną gadać „ Przecież Ty w każdej walce schodzisz do parteru” 😂 . Do wszystkich polskich fanów , którzy chcą żebym stawił czoła Mateuszowi Rębeckiemu!! Proponuje Ci wojnę w stójce ! Zaakceptuj moją propozycję i dajmy fanom to czego od nas oczekują 😎😎😎

Zawodnik który znany jest ze swoich umiejętności parterowych, chęć stoczenia walki w formule uderzanej tłumaczył zobowiązaniami kontraktowymi z organizacją Bellator MMA.

Na te rewelacje zareagował prezes organizacji FEN, Paweł Jóźwiak:

Nie potwierdzam walki Normana w K1 . Pewne jest ze walka będzie w rękawicach do mma, ale formuła pozostaje do ustalenia.

Problemem może być również obowiązujący kontrakt z organizacją KSW o czym przypominał zawodnikowi jakiś czas temu Wojsław Rysiewski:

Poniżej wpis zawodnika:

Siemanko fani z Polski 🇵🇱 Bardzo się cieszę ze mogę znowu dla was zawalczyć , kolejna walka w innej organizacji…

Publiée par 'Stormin' Norman Parke sur Mercredi 31 octobre 2018

34 KOMENTARZE

 1. Moze w judo? FEN to zawsze z czyms musi sie wysrac… Oczywista sprawa ze do czerwca na terenie Polski Parke nie moze zawalczyc w formule MMA ale po chuj takie szopki robic?

 2. Dobrze kurwa, ze nie w Formule 1. Mam nadzieje, ze Chinczyk dostanie jakiego godnego rywala na najblizsza obrone i nie bedzie bawil sie w zadne K-1 czy inne wynalazki. A Norman niech czeka, albo niech spierdala.

 3. FEN to zawsze z czyms musi sie wysrac… Oczywista sprawa ze do czerwca na terenie Polski Parke nie moze zawalczyc w formule MMA

  A już na pewno nie na FENie

  :lesnarhappy:

 4. Prezes też skomentował. Powiedział, że oni są otwarci na walkę mma, ale Parke wyszedł z propozycją K-1.

 5. Z posta na post zaczynam co raz mniej lubić Normana za te jego widzi mi się, jebie z wagą, z formułą, nawet nie chce walczyć 5×5 tylko 3×5. Gwiazdorzy w chuj. Trzeba mu włożyć palec w oko.

 6. Denerwuje mnie już ten Parke. Przeciętny zawodnik, niczym specjalnym się nie wyróżnia, a traktuje się go w Polsce jak gwiazde największego formatu. Jakby był co najmniej kolejnym Khabibem czy Conorem. Wypierdalać mi z tym kasztanem.

 7. Denerwuje mnie już ten Parke. Przeciętny zawodnik, niczym specjalnym się nie wyróżnia, a traktuje się go w Polsce jak gwiazde największego formatu. Jakby był co najmniej kolejnym Khabibem czy Conorem. Wypierdalać mi z tym kasztanem.

  Tylko jak to świadczy o naszym podworku:einsteinsmoke:

 8. Kontrakt z Bellatorem, teraz z FENem i jak się okazuje ciągle jeszcze ciążące nad nim zapiski od KSW. Czeski film z tym gościem.

  FENie – kibicuję Wam mocno, lubię Wasze gale i zawsze miło Was widzieć – nie bierzcie tego do siebie, ale nie wierzę, że walka Parke'a dojdzie do skutku.

 9. Ponawiam pytanie, o co chodzi, ze on nie walczy w Bellatorze? Ktoś coś wie?

  Były plany listopadowej gali w Dublinie, finalnie nie wypaliło i najbliższe plany organizacji Cokera nie obejmują Wielkiej Brytanii, więc Parke szuka walk gdzie indziej.

 10. Ponawiam pytanie, o co chodzi, ze on nie walczy w Bellatorze? Ktoś coś wie?

  brak gal w europie i on ma problemy z wizą.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.