Głośno zapowiadany debiut Normana Parke w organizacji FEN najwyraźniej napotkał przeszkody.

Popularny w Polsce dzięki walkom dla organizacji UFC i KSW, Norman Parke niespodziewanie ogłosił na swoim profilu, że walkę w organizacji FEN stoczy w formule…K-1:

Siemka fani z Polski, zaszło kilka drobnych zmian w związku z moją walką. Będzie ona na dystansie 3×5 minut w K1 , oznacza to ze nie będziemy używali zapasów , w końcu niektórzy przestaną gadać „ Przecież Ty w każdej walce schodzisz do parteru” ? . Do wszystkich polskich fanów , którzy chcą żebym stawił czoła Mateuszowi Rębeckiemu!! Proponuje Ci wojnę w stójce ! Zaakceptuj moją propozycję i dajmy fanom to czego od nas oczekują ???

Zawodnik który znany jest ze swoich umiejętności parterowych, chęć stoczenia walki w formule uderzanej tłumaczył zobowiązaniami kontraktowymi z organizacją Bellator MMA.

Na te rewelacje zareagował prezes organizacji FEN, Paweł Jóźwiak:

Nie potwierdzam walki Normana w K1 . Pewne jest ze walka będzie w rękawicach do mma, ale formuła pozostaje do ustalenia.

Problemem może być również obowiązujący kontrakt z organizacją KSW o czym przypominał zawodnikowi jakiś czas temu Wojsław Rysiewski:

Poniżej wpis zawodnika:

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.