Od jakiegoś czasu sporo mówi się o potencjalnym zestawieniu dwóch gwiazd MMA, Andersona Silvy z Conorem McGregorem. Obaj zawodnicy wyrazili zainteresowanie takim zestawieniem. Natomiast zastanawiając się nad tym, który z nich wyszedłby z tego starcia zwycięsko, Antonio Rodrigo Nogueira, dobry znajomy Silvy, wskazał dość jednoznacznie na kogo by stawiał w tym starciu.

Uważam, że to świetna walka. Conor McGregor wie jak kontrolować dystans, ale Anderson jest w tym najlepszy.

Nogueira powiedział o tym w rozmowie z serwisem Combat i dodał:

Anderson może zejść do 176 funtów, a McGregor musiał by nieco dopakować. Gdyby doszło do walki postawiłbym dom i samochód na to, że Anderson znokautowałby McGregora. Anderson to mistrz walki z dystansu i świetnie walczy z kontry, a McGregor jest dobry w ciosach prostych. Ta walka by się sprzedała. Anderson wie jak rozgrywać pojedynek na trash talk. Jeśli będzie musiał, założy maskę.

38 KOMENTARZE

 1. Mino chciał chyba powiedzieć że jeden ze swoich domów i jeden ze swoich samochodów. No bo gdyby w gre wchodził jedyny dom i jedyny samochód to chyba by nie zaryzykował:)

 2. conor przegrał pare walk i teraz uważają go za jakiegoś buma którego można znokautować 😆

  Przecież Pająk nawet teraz, gdy timing i wyczucie ma dużo, dużo gorsze by był faworytem w chuj.

  Ja bym zobaczył

 3. Jeśli Nogueira nadal uważa, że pojazdy mechaniczne to zwierzątka, to bardzo niehumanitarna postawa z jego strony.

 4. Ciekawe czy autobus i marchewkę też by postawił? 😆

  Broń Boże!!!

  Autobus i marchewka to zabezpieczenie na czarną godzinę. A cd zakładu to po walce nie miałby domu i samochodu. Nie trzeba być fanem Conora żeby to wiedzieć.

 5. Big Nog to mój ulubiony zawodnik, ale z tą marchewką co słyszę, to parsknę śmiechem.

  Sonnen Ty chuju :cryme:

 6. Najlepsze jakby do tej walki doszło i Silva zamiast tam się z nim ganiać, poszedłby po nogi, przeleżał na nim 5 rund i zrobił minę:

  :fjedzia:

 7. Najlepsze jakby do tej walki doszło i Silva zamiast tam się z nim ganiać, poszedłby po nogi, przeleżał na nim 5 rund i zrobił minę:

  :fjedzia:

  Silva by pajacował i trzymał dystans, po pięciu rundach skakania byłby remis lub split. Nie wierzę już w zmotywowanego silve

 8. Chciałem coś napisać ale zobaczyłem to gejowskie zdjęcie i zrezygnowałem :stevecarell:

  Ale jednak się skusiles :awesome:

 9. Uważam, że to świetna walka. […] Gdyby doszło do walki postawiłbym dom i samochód na to, że Anderson znokautowałby McGregora.

  A gdyby doszło do walki McGregora z Miocicem? Stipe zszedłby do 205, Rudy trochę by przypakował. Na kogo byś stawiał? ::clintdis::

 10. Ale bym to oglądał. Rudy krasnal tańcowałby obok dziadka, który nadal ma tam jakieś możliwości, bo zapierdolić potrafi. Mogłoby to pójść w dwie strony, na pewno skończyłoby się przed czasem, stójkowa wojna, PPV też by pewnie sprzedawały się jak szalone. Nie byłbym taki pewien, że Conor jest bez szans, jakby zajechał dziada młodością i precyzją swoich boskich rąk, to sympatyczny Spider pewnie by w końcu klęknął.

 11. Zostawcie rudego w spokoju. Ostatnio obskoczyl zbyt duzo wpierdoli, po co mu kolejny z gosciem dwa razy wiekszym od niego?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.