nunes pena

Julianna Peña jest zaskoczona słowami Amandy Nunes dotyczącymi problemów i kontuzji, z którymi miała wyjść do walki mistrzowskiej.

Podczas gali UFC 269 mocno faworyzowana Amanda Nunes, mistrzyni wagi koguciej, została poddana przez Juliannę Peñę.

Niedawno podczas spotkania z mediami Nunes powiedziała, że nie była w pełni przygotowana do konfrontacji, borykała się z kontuzjami i miała przez to słaby obóz przygotowawczy.

Na te słowa zareagowała Peña, która w rozmowie dla ESPN powiedziała:

Jeśli masz kontuzje, nie walcz. Nikt cię nie zmusza przykładając ci pistolet do głowy. Jeśli mówisz o kontuzji tłumacząc się z tego, że nie bierzesz walki, to ok. Na pewno można znaleźć kogoś innego w zastępstwie. Wylecz się i zobaczymy, jak sprawy się dalej potoczą.

Julianna Peña, która podczas gali UFC 269 pokonała Amandę Nunes i odebrała jej mistrzowski pas, przyznaje, że zależy jej na tym, aby udowodnić ludziom, iż zwycięstwo nad Nunes nie było szczęśliwym trafem.

W tym roku ma dojść do drugiej konfrontacji obu zawodniczek, które zostały trenerkami kolejnej edycji programu The Ultimate Fighter i po zakończeniu show spotkają się ponownie w klatce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

WSOF
Bantamweight

3,112 komentarzy 9,816 polubień

One będą trenerkami w TUF zamiast Kolby i Jorge czy np. Cruza i TJa.
Nie oglądałem poprzednich sezonów ale tego nie obejrzę jeszcze bardziej xd. UFC chce chyba zabić tą serie.

Chociaz chyba jakies momenty zobacze, bo widoko Peñi uczącej ich stójki będzie kurwa komiczny xd.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,875 komentarzy 21,430 polubień

racje ma, zaczyna się znowu że usman se reke połamał i wyrał, francis też kolano wykręcone o 180 stopni teraz ta, wszyscy mają kontuzje najwidzoczniej jak przegrają :fjedzia:. Może knur też powinien iść w ich ślady, a nie mówić że był w najgorszej dyspozycji :fjedzia:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,143 komentarzy 13,142 polubień

Oczywiście, że ma rację. Takie płakanie po walce jest irytujące. Weszła do oktagonu? Weszła czyli była na tyle sprawna aby walczyć i to był jej wybór, więc niech teraz nie płacze.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

5,950 komentarzy 23,384 polubień

Co robi Ronaldinho na fotce obok Julki? :muttley: A takie tłumaczenia z pizdy to Amand mógłby sobie darować i przyjąć porażkę na klatę, jak na faceta przystało!

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,875 komentarzy 21,430 polubień

Co robi Ronaldinho na fotce obok Julki? :muttley: A takie tłumaczenia z pizdy to Amand mógłby sobie darować i przyjąć porażkę na klatę, jak na faceta przystało!

ło jak się przyjrzysz jeden do jeden, tylko zbielał lekutko. A USADA puka do kobiet bo nunes wygląda lepiej od niektórych chłopów, może :jjsmile: jej coś doradził

Odpowiedz polub

Avatar of jut
jut

Bellator
Bantamweight

3,942 komentarzy 21,341 polubień

Wiadomo że jak się zawodowo uprawia sport, a zwłaszcza SW, to zawsze są kontuzje. Amanda przegrała i tylko to się liczy. Fajnie jakby podała prawdziwą (konkretną) przyczynę, np. Niedocenienie przeciwniczki, olanie przygotowań, obtarcie jąder, grypa żołądkowa itp.

Odpowiedz 1 Like