Quinton “Rampage” Jackson, który będzie jednym z zawodników walczących w turnieju wagi ciężkiej organizacji Bellator, nie chciałby w pierwszej rundzie tego przedsięwzięcia zmierzyć się z Chaelem Sonnenem, ponieważ ma dość walk z zapaśnikami i wolałby mocnego, stójkowego starcia. W programie The MMA Hour, Jackson powiedział:

Kto chciałby oglądać mnie w pojedynku z kolejnym zapaśnikiem? Dlaczego promotor nie miałby zestawić mnie z kimś, kto tak samo jak ja lubi mocne wymiany i daje ekscytujące walki?

W turnieju organizacji Bellator ma wystąpić również Fedor Emelianenko. W jego przypadku jednak Jackson ma nieco inne spojrzenie na ewentualną walkę.

Fedor jest moim ulubionych fighterem wszech czasów, byłoby więc dziwnie walczyć z nim, walczyć przeciwko mojemu ulubionemu zawodnikowi. Turniej jednak jest turniejem. Normalnie nigdy nie podpisałbym kontraktu na walkę z Fedorem za mniej niż 10 milionów. Za 10 milionów zawalczyłbym ze swoją mamą. Teraz jednak będzie turniej i to jest inna sytuacja.

Jackson dodał również, że miał już okazję walczyć w turnieju organizacji Pride i z przyjemnością weźmie udział w turnieju Bellatora.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.