karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz niedawno wygrała czwartą walkę z rzędu w organizacji UFC i awansowała w rankingu najlepszych zawodniczek wagi słomkowej. Polka dalej chce rywalizować w klatce, ale nie ma upatrzonej żadnej konkretnej rywalki na kolejne starcie.

7 października w Las Vegas Karolina Kowalkiewicz zawalczyła z Dianą Belbitą i rozbiła ją na pełnym dystansie. Po walce Karolina awansowała na czternaste miejsce rankingu wagi słomkowej UFC. Będąc gościem programu Oktagon Live Karolina została zapytana o swoją wymarzoną walkę w UFC.

Nie mam jakiejś walki marzeń. Tak naprawdę wszystko na chłodno przeanalizujemy z moimi trenerami i zobaczymy kogo mi UFC zaproponuje. Ja sobie raczej rywalek nie wybieram. Nigdy nie odmawiałam żadnych walk. Jak mi UFC oferowało jakąś walkę, to zawsze ją przyjmowałam, więc mam stuprocentowe zaufania do Micka Maynarda, który jest świetnym matchmakerem i kogo mi zaproponuje, jakie mi wymyśli zestawienie, to je przyjmę.

Karolina bije się dla UFC od roku 2015. W tym czasie w oktagonie stoczyła 16 pojedynków, z których 9 wygrała. W swojej karierze ma zwycięstwa nad takimi przeciwniczkami jak Rose Namajunas czy Randa Markos. Walczyła też o pas mistrzowski, ale przegrała wówczas z Joanną Jędrzejczyk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,872 komentarzy 2,867 polubień

Karolina Kowalkiewicz niedawno wygrała czwartą walkę z rzędu w organizacji UFC i awansowała w rankingu najlepszych zawodniczek wagi słomkowej. Polka dalej chce rywalizować w klatce, ale nie ma upatrzonej żadnej konkretnej rywalki na kolejne starcie. 7 października w Las Vegas Karolina Kowalkiewicz zawalczyła z Dianą Belbitą i rozbiła ją na pełnym dystansie. Po walce Karolina […]

Odpowiedz polub

click to expand...