Do potencjalnego starcia pomiędzy Jonem Jonesem i Brockiem Lesnarem daleka droga, jednak reporter TMZ Sports postanowił zapytać o nie Randy’ego Couture’a, który w roku 2008 zmierzył się w oktagonie z Brockiem i przegrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Couture uważa, że Jon Jones posiada odpowiednie umiejętności, aby pokonać Lesnara.

Nie mam w tym względzie żadnych wątpliwości. To dobry zapaśnik, ze świetny zasięgiem i bardzo dynamiczną stójką. Ma wszystko co niezbędne, aby pokonać Lesnara. Będzie musiał trenować z dużymi sparingpartnerami, aby przygotować na najgorszy scenariusz, czyli knockdown i Lesnara leżącego na nim.

Couture dodał również, że Jones poza okresem przygotowania do walk waży zapewne więcej niż on sam, kiedy mierzył się z Lesnarem.

On nie musi nabierać zbyt dużo masy, przecież i tak jest dużym facetem jak na wagę półciężką. Zapewne normalnie waży w okolicach 230 lub 240 funtów, czyli więcej niż ja, gdy walczyłem z Lesnarem.

 

1 KOMENTARZ

  1. Tylko w która stronę ten miss match?  Nie wykluczam scenariusza w którym Bones przegrywa z siłą Lesnara. Starcie ciekawe dla widza, skok na kasę że strony ufc. Walka bez historii.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.