Wiele wskazuje na to, że informacje podawane już jakiś czas temu o kolejnej walce Krzysztofa Jotko (MMA 21-4) w tym roku, okażą się prawdziwe. Sam zainteresowany przekazał dziś wymowną informację za pomocą mediów społecznościowych.

Jak widnieje we wpisie, Jotko prawdopodobnie wystąpi na gali UFC 244, która 2 listopada odbędzie się w Madison Square Garden. Byłby to już trzeci występ Polaka w tym roku.

Krzystof Jotko do walki powrócił po rocznej przerwie, wygrywając jednogłośną decyzją z Alenem Amedovskim (MMA 8-1) w kwietniu tego roku. Kolejną walkę stoczył 27 lipca, również wygrywając decyzją sędziów – tym razem jednak niejednogłośną. W pokonanym polu pozostawił w tym pojedynku Marc-Andre Barriaulta (MMA 11-3). Walka podczas listopadowego wydarzenia byłaby więc dla Polaka szansą na trzecie zwycięstwo w tym roku.

Aktualna rozpiska UFC 244:

265 lbs: Derrick Lewis (MMA 21-7-0) vs. Blagoy Ivanov (MMA 18-2-0) | 3 rundy

205 lbs: Corey Anderson (MMA 12-4-0) vs. Johnny Walker (MMA 17-3-0) | 3 rundy

2 KOMENTARZE

  1. Straciłem już nadzieje w Jotko, top 15 zdecydowanie nie dla niego. Powalczy na niższym poziomie ale w konfrontacji z kimś kto ma pojęcie o boksie Jotko znowu będzie wąchać deski oktagonu od dupy strony.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.