Fabiński

Bartosz Fabiński podpisał kontrakt z UFC i zastąpi kontuzjowanego Krzysztofa Jotkę w starciu z Garrethem McLellanem na gali w Krakowie. Pierwszy tę wiadomość podał Artur Mazur z wp.pl.

Bartosz Fabiński (MMA 11-2, 4. w rankingu PL) został zakontraktowany przez największą organizację MMA na świecie. Zawodnik wraz z menedżerem pochwalili się niedawno zdjęciem, na którym wspólnie trzymali podpisany przez Bartosza kontrakt.

Fabiński walczy w MMA od 2011 roku. W ciągu czterech 28-latek wygrywał starcia zarówno w wadze średniej, jak i półśredniej. Reprezentant S4 Fight Team pokonał między innymi Gregora Herba, Michała Szulińskiego czy Antoniego Chmielewskiego, natomiast przegrał jedynie z Wendresem Carlosem da Silvą i Marcinem Bandlem.

Podczas UFC Fight Night w Krakowie, które ma odbyć się 11 kwietnia, Fabiński zastąpi w oktagonie innego Polaka, Krzysztofa Jotkę, ponieważ ten złamał podczas przygotowań rękę. Rywalem warszawianina będzie Garreth McLellan.

W karcie walk krakowskiej gali UFC Fight Night: Cro Cop vs. Gonzaga 2, której rozpiskę możecie znaleźć pod tym adresem, widzowie zobaczą także Jana Błachowicza, Daniela Omielańczuka, Marcina Bandla, Pawła Pawlaka oraz Izabelę Badurek.

 

8 KOMENTARZE

  1. haha, za każdym razem przy tego typu niusach przypomina mi się gorąca konferencja Omielańczuka oznajmiająca jego podpisany kontrakt z JuEFC

  2. NIe ma tego zlego ……….
    Kolejny zawodnik z PLMMA , tam jednak warto walczyc za darmo :-)))))

  3. Wolą Fabińskiego od Materlii, jeśli cipek nie wskoczy teraz do UFC to jego marzenia o walkach tam nigdy się nie spełnią.

  4. Jak nie chcieli puscic Oskara na tego Bilsteina czy jak on tam ma , bo niby za wczesnie na takiego zawodnika . To gdzie go teraz do UFC dadza ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.