Podczas czerwcowej gali UFC Fight Night 111 Bethe Correia zmierzy się z Holly Holm. Brazylijka wierzy, że może znokautować Holm. Uważa również, że Amerykanka, która wróci do oktagonu po trzech porażkach, jest przecenianą fighterką. W rozmowie z serwisem MMA Fighting powiedziała, także, że jest to niebezpieczne.

Myślę, że ona jest nieco przeceniana, a to jest niebezpieczne ponieważ dostaje się wtedy walki, których nie powinno się toczyć. Holly wraca po twardej walce i porażce, a nie zrobiła sobie przerwy na odzyskanie sił, analizę, zaczerpnięcie oddechu i zobaczenie wszystkiego nad czym musi pracować z innej perspektywy. Wzięła kolejną walkę i to może się skończyć źle dla jej kariery. Wszystko zależy od tego jak zajmą się nią po tym jak ją pokonam. Jeśli nie podejdą do sprawy dobrze, może przejść na wczesną emeryturę. Wszystko zależy od jej psychiki i tego jak zadbają o nią ludzie, którzy z nią pracują.

Correia dodała również, że nie zna osobiście Holm, więc nie może powiedzieć o niej nic ponad to, co dotyczy spraw sportowych.

Uważam, że ona ma wielki potencjał, ale jest nieco przeceniana. Walcząc z Rondą podeszła do sprawy strategicznie i zaliczyła świetny występ, ale jej pozostałe walki w UFC w mojej opinii były tylko dobre. Nie było w nich nic spektakularnego. Ona jest przeceniana, a ja w odróżnieniu od niej jestem niedoceniana.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.