Michał Oleksiejczuk. Fot. instagram.com/lordoleksiejczukufc

Michał Oleksiejczuk, który powróci do oktagonu podczas gali UFC on ESPN+ 18, zmierzy się w nim z Ovince’em Saint Preux. Polak nastawia się na trudną walkę, ale jest pewny swojego zwycięstwa, o czym napisał na Facebooku.

Będę gotowy na najlepszą wersję St.Preuxa. Nie zawiodę Was, to będzie twarda walka

Będe gotowy na najlepszą wersję St.Preuxa 👿Nie zawiodęWas,to będzie twarda walka

Publiée par Michał " Lord" Oleksiejczuk sur Lundi 15 juillet 2019

Michał dodał też kilka słów więcej pisząc na Instagramie.

Kolejne wyzwanie przede mną, zrobię wszystko żeby wygrać, jeszcze jakiś czas temu UFC było moim marzeniem. Teraz idę po 4 zawodowe zwycięstwo w tej organizacji, liczę na Wasze wsparcie,razem na pewno się uda.

Oleksiejczuk w UFC zadebiutował 30 grudnia 2017 roku i pokonał faworyzowanego Khalila Rountree. Później jednak w ciele Polaka znaleziono niedozwolone substancje, przez co wynik walki z Amerykaninem został zmieniony na No Contest, a sam Oleksiejczuk został zawieszony na rok. W 2019 Michał powrócił do klatki i jak na razie zanotował dwa świetne zwycięstwa.

Do walki Oleksiejczuka z Saint Preux dojdzie 28 września w stolicy Danii.

25 KOMENTARZE

 1. Głodny zwycięstw, żądza sukcesu, mega charakter i pierdolnięcie w łapie vs wypalony po dwóch porażkach gościu, który swoje najlepsze lata kariery ma już dawno za sobą. Ja jestem spokojny i pewny, że będzie kolejne ko :fjedzia:

 2. Głodny zwycięstw, żądza sukcesu, mega charakter i pierdolnięcie w łapie vs wypalony po dwóch porażkach gościu, który swoje najlepsze lata kariery ma już dawno za sobą. Ja jestem spokojny i pewny, że będzie kolejne ko :fjedzia:

  Dupa blada ,zobaczysz ziom że to będzie ciężka walka dla lorda .OSP doskonale wie że to może być jego być albo nie być wiec wyjdzie mega przygotowany  zmotywowany ale również liczę na Lorda.

 3. Życzę Michałowi żeby to wygrał jak Masvidal, ale też chętnie bym zobaczył jak sobie radzi z cwaniakiem na przestrzeni 3 rund. Bo w sumie to o Oleksiejczuku jeszcze mało wiemy.

 4. Do walki jeszcze trochę czasu,więc różnie może być, ale jeśli rzeczywiście do niej dojdzie to bardzo liczę na Lorda,a jak mam nadzieję ogarnie to zawsze kolejne znane nazwisko w rekordzie.

  Tak w ogóle to Lord jest w huj niepozorny,bo i sylwetka nie zdradza potencjału i po twarzy wygląda na spokojnego i ospałego,ale jak przyjdzie do walki to jest normalnie dzik i to mi się podoba:antonio:

 5. Michał świetnie walczy jako underdog, dwukrotnie był już rozstawiany jako ten potencjalny słabszy, a potem weryfikował [przeciwników w kilka minut. OSP solidny rywal, ale Oleksiejczuk jest na fali, dwa nokauty z rzędu robią wrażenie i dodatkowo ma super taktyczny team z Mirkiem na czele. Nie powinni tego zawalić

 6. Idealny rywal na wejście do TOP15, Cormier i Gus powinni zniknąć z rankingu LHW.

  A potem już tylko duże walki dla Michała. Oby podtrzymał passe skończeń przed czasem.

 7. Mam nadzieję że Lordu znowu bedzie underdogiem i będzie Fajny kursik na niego , OSP mnie nigdy nie przekonywal , wiadomo doświadczenie robi swoje , ale jak dla mnie nie ma tego instynktu zabójcy

 8. Mam nadzieję że Lordu znowu bedzie underdogiem i będzie Fajny kursik na niego , OSP mnie nigdy nie przekonywal , wiadomo doświadczenie robi swoje , ale jak dla mnie nie ma tego instynktu zabójcy

  Underdogiem?! Aktualny kurs na Lorda to 1.36…

 9. Underdogiem?! Aktualny kurs na Lorda to 1.36…

  Poważnie już jest ? :korwinwhat: no to lipa w takim razie :jon:

 10. Szczerze? Moim zdaniem to właśnie nie będzie twarda walka, tylko łatwa walka. Myślę, że jeszcze w pierwszej rundzie Michał zmieści jakieś ciosy i zacznie zastraszać Ovince'a, który ewidentnie nie radzi sobie z presją i bardzo nie lubi przyjmować. Potem znaczenie będzie mieć jeszcze przewaga kondycyjna Michała i myślę, że w drugiej rundzie zobaczymy terror pod siatką i sędzia skróci męki OSP zanim ten zdąży upaść na glebę.

 11. Mam wrażenie, że dominacja wytatuowanych i murzynów została złamana przez  naszych brodatych.

 12. Underdogiem?! Aktualny kurs na Lorda to 1.36…

  Gdzie Niby ten kurs znalazles ? Nigdzie nie ma jeszcze

 13. Gdzie Niby ten kurs znalazles ? Nigdzie nie ma jeszcze

  wszędzie są kursy, Lord foworytem i to ogromnym, na WOnPru kurs ponad 3.00

 14. Michal ma pelna swiadomosc, ze OSP bedzie bardzo zdeterminowany, ale najprawdopodobniej to wlasnie ta determinacja bedzie gwozdziem do trumny Saint Preux.

 15. Michal ma pelna swiadomosc, ze OSP bedzie bardzo zdeterminowany, ale najprawdopodobniej to wlasnie ta determinacja bedzie gwozdziem do trumny Saint Preux.

  Po tym co do tej pory pokazał Michał, a konkretnie jak mądrze walczy i jak dużo widzi w oktagonie, to nie obawiam się o niego.

  OSP będzie próbował narzucić swój plan na walkę, a Lord ten plan przeczyta i zastosuje własny kontrplan, który będzie lepszy i skuteczniejszy od planu OSP. Tak to chce widzieć. :jimcarrey:

 16. OSP to jest człowiek zagadka, nigdy nie wiadomo w jakiej formie wyjdzie.

  Jest duży, ma świetne warunki, potrafi być bardzo eksplozywny.

  A potrafi też przespać całą walkę i nic specjalnego w niej nie robić….mam nadzieję, że Michał tak jak mówi będzie gotowy na każdą ewentualność

  Mam wrażenie, że dominacja wytatuowanych i murzynów została złamana przez  naszych brodatych.

  Masz oczywiście całkowitą rację!

  Klątwę murzyńską przełamał swoim patentem Janek w trzech prostych krokach.

  Najpierw lekko brązowy mały murzyn.

  Później pełnobrązowy solidny murzyn.

  Trzeci i ostatni krok – czarny duży murzyn.

  To taka immunoterapia, organizm się małymi krokami uodparnia.

  Oleksiejczuk też już ma ten proces za sobą.

  Życzę Michałowi żeby to wygrał jak Masvidal, ale też chętnie bym zobaczył jak sobie radzi z cwaniakiem na przestrzeni 3 rund. Bo w sumie to o Oleksiejczuku jeszcze mało wiemy.

  Trochę nie można tu o tym mówić, bo hype train leci już dawno na pełnej kurwie od pierwszego przystanku.

  Jak mówiłem, że mimo iż się do tej pory fajnie pokazywał to jeszcze nie jest sprawdzony i nie znamy większości elementów jego gry, to z tego pociągu rzucali butelkami

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.