Yair Rodriguez nie pamięta przebiegu całej walki z Joshem Emmettem. Jak sam mówi, po jednym z mocnych trafień, które przyjął, zaczął reagować automatycznie na to, co dzieje się w klatce.

Podczas gali UFC 284, która odbyła się 12 lutego w Australii, Yair Rodriguez pokonał przez poddanie Josha Emmetta i zdobył tymczasowy tytuł wagi piórkowej. Mistrz nie pamiętam jednak za bardzo przebiegu całej walki, o czym powiedział w rozmowie dla Sports Illustrated.

Josh Emmett jest twardym rywalem. W pierwszej rundzie dobrze mnie trafił i wtedy zacząłem walczyć na autopilocie. Nie za wiele pamiętam od czasu przyjęcia tego ciosu. Po prostu walczyłem. Ktoś później powiedział mi, że trafiłem latającym kolanem, a ja byłem zdziwiony, że coś takiego się wydarzyło. Pamiętam tylko moment, w którym zapinałem trójkąt.

Po wygranej Rodriguze zapowiedział, że w walce unifikacyjnej o pas mistrzowski wagi piórkowej chciałby zmierzyć się z Alexandrem Volkanovskim w Meksyku.

Yair Rodriguze walczy dla UFC od roku 2014. W tym czasie wygrał dziesięć pojedynków, a dwa razy musiał uznać wyższość rywali. W przedostatnim boju Rodriguez pokonał Briana Ortegę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Punisher14

Shark Fights
Light Heavyweight

1,301 komentarzy 3,225 polubień

Pantera! :antonio:

Odpowiedz polub

Komentator Internetu

KSW
Welterweight

5,389 komentarzy 10,880 polubień

Gość jest kozakiem, ale Volka nie da rady porobić jak dla mnie.

Odpowiedz 1 Like

messifc

KSW
Light Heavyweight

5,723 komentarzy 10,750 polubień
BogdanJanusz

KSW
Heavyweight

6,026 komentarzy 29,178 polubień

Na papierze z Volkanovskim nie ma szans ale kto wie, już niejedno w MMA się wydarzyło.

Odpowiedz polub