Fot. Esther Lin / MMAFighting.com

Darren Till w rozmowie z Brettem Okamoto opowiedział o wrażeniach po pierwszym spotkaniu twarzą w twarz ze swoim kolejnym przeciwnikiem, mistrzem wagi półśredniej UFC Tyronem Woodley`em oraz o problemach ze zrobieniem wymaganej wagi:

Jestem na pewno większy od niego, to nie jest tajemnica że dużo zbijam do swoich walk. Robiłem tak odkąd sięgam pamięcią ale teraz jestem starszy więc będę musiał pewne rzeczy zmienić i dostosować aby zrobić wagę. Wcześniej robiłem to tak, że najwięcej kilogramów gubiłem dopiero w ostatnim tygodniu przed walką, teraz będę chciał rozpocząć ten proces wcześniej tak żeby ostatnie dni były łatwiejsze.

Na konferencji starałem się go wyczuć, zawsze tak robię z moimi przeciwnikami ale nie widziałem strachu w jego oczach, widziałem za to lekkie zwątpienie. Tyron mówił o walkach z Conditem itd ale z całym szacunkiem dla nich, jestem zupełnie innym zwierzęciem w klatce. Ja jestem jak snajper, Condit na przykład jest świetnym zawodnikiem w stójce, ale nie jest tak inteligenty w walce jak ja, nie ma też mojej siły. W każdym ciosie który zadaje jest tak dużo siły, w każdy z nich wkładam 100 procent i chcę naprawdę uszkodzić mojego przeciwnika. To jest ta różnica, po prostu widziałem lekkie zwątpienie w jego oczach.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.