Trener Conora McGregora, John Kavanagh w podcaście True Geordie zdradził, że nie widział się ze swoim zawodnikiem od czasu przegranej walki Khabibem Nurmagomedovem oraz opowiedział z jakim nastawieniem do klatki wchodził Irlandczyk:

Conor chciał od samego początku poczuć siłę Khabiba, chciał się sprawdzić z nim w klinczu. Były między nami drobne różnice jeśli chodzi o strategię na tę walkę. Na samym początku miał świetny moment przy pierwszym obaleniu kiedy skończył na górze ale Khabib ostatecznie go obrócił. Ale taki właśnie jest Conor, jeśli ktoś jest dobry w kopnięciach to chce się z nim zmierzyć w tej płaszczyźnie. Nie wiem skąd to się bierze, czy to jego ego czy po prostu chęć sprawdzenia się. Jest niezwykle odważnym zawodnikiem. Jego brak strachu jest przerażający. Dzięki takiemu podejściu zdobył dwa mistrzowskie pasy UFC oraz Cage Warriors.

Kavanagh zapytany o wpis McGregora na mediach społecznościowych, w którym Irlandczyk stwierdził że powinien bardziej wierzyć w swoje umiejętności niż słuchać opini innych osób odpowiedział:

Szczera odpowiedź brzmi tak naprawdę nie wiem nie co miał na myśli. Nie rozmawiałem z nim na ten temat i nie widziałam się z nim od czasu walki. On zajął się swoimi sprawami a ja swoimi, miałem dużo spraw od tego czasu. On promuje teraz swoje whisky która wyprzedała się na całym świecie, to jest niesamowity sukces. Pytasz mnie o to co jest w głowie innego człowiek ale ja naprawdę nie potrafię odpowiedzieć na to.

Cały podcast poniżej

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.