Chael Sonnen jest przekonany, że zwycięzcą walki Michaela Chandlera z Conorem McGregorem będzie Chandler. Zdaniem Sonnena długi brak regularnych treningów może znacząco wpłynąć na dyspozycję Irlandczyka w walce.

Conor McGregor zawalczy z Michaelem Chandlerem na gali UFC 303. Do pojedynku wagi półśredniej dojdzie 29 czerwca w Las Vegas. Chandler czekał na to ogłoszenie ponad rok i zdaniem Chaela Sonnen warto było, bo to właśnie on wygra zbliżający się pojedynek. W rozmowie dla Bloody Elbow Sonnen stwierdził:

Michael Chandler wygra. Z jednej strony mamy najbardziej zdyscyplinowanego gościa w tym sporcie, a z drugiej najmniej zdyscyplinowanego.

Sonnen jest zdania, że długi okres bez regularnych treningów w wykonaniu Conora McGregora, który wraca do walk po kontuzji i trzyletniej przerwie od startów, będzie kluczem do sukcesu dla Chandlera.

Lepszy zawodnik wygra. Michael Chandler dziś mógłby nawet wyjść do walki pięściarskiej z Conorem. Nie stajesz się lepszy w czymś, jeśli tego nie trenujesz.

Michael Chandler to były mistrz Bellatora i były pretendent do tytułu wagi lekkiej UFC. W ostatnim boju dla UFC, do którego doszło w listopadzie roku 2022, został pobity przez Dustina Poiriera. Wcześniej Michael pokonał Tony’ego Fergusona i przegrał z Justinem Gaethje. Przed tym starciem Chandlera pokonał Charles Oliveira w walce o pas. Debiutują w UFC Chandler znokautował Dana Hookera.

McGregor walczył ostatni raz w roku 2021 i został pobity przez Dustina Poiriera. Irlandczyk w starciu złamał nogę i długo wracał do pełnej sprawności.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Bellator
Featherweight

4,108 komentarzy 30,116 polubień

Conor ostatnio ostro trenuje wu-jitsu :conorsalute:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of warzywko
warzywko

Brutaal
Featherweight

478 komentarzy 1,552 polubień

A skąd Chael wie, który ile trenuje?
Sam nie daje żadnych szans Conorowi z nikim z top 15, ale i tak pierdoli. A może się skończyć ustawka, żeby Conor walczyl potem o pas, więc pieniędzy na Chandlera bym teraz nie stawiał. Bo Conor to teraz bardziej wyrafinowany freak fight i wszystko zdarzyć się może :korwinlaugh:

Odpowiedz polub

Avatar of chaoz
chaoz

M-1 Global
Welterweight

3,729 komentarzy 8,798 polubień

Jak Chandler wrzuci na warsztat strategię low IQ (tak jak Alvarez i Aldo) to Conor go wyboksuje (ubije po kontrze), ale w każdym innym przypadku Rudy zostanie zbity jak pies i ubity jak kotlet, a może jeszcze zostanie połamany, bo od koksu i alko ma kruche kości.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,015 komentarzy 4,346 polubień

Co by o Rudym nie mówić to fight IQ ma dużo wyższe niż Chandler, pomijając całe czekanie i otoczkę to fajne zestawienie.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

20,892 komentarzy 34,683 polubień

"Lepszy zawodnik wygra. Michael Chandler dziś mógłby nawet wyjść do walki pięściarskiej z Conorem. Nie stajesz się lepszy w czymś, jeśli tego nie trenujesz."

A jak tam panie Chael twoje treningi w boksie przed zapowiadaną walka z Anderson'em... bo ostatnia walka w MMA była w 2019 r, a Anderson'a 1,5 roku temu w boksie... z Paulem.

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,960 komentarzy 75,176 polubień

Nie uwierzę w to zestawienie póki nie zobaczę Rudego i Chandlera stojących w oktagonie.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Bachen123
Bachen123

Brutaal
Middleweight

561 komentarzy 1,327 polubień

Jacht ma siłownie.

Odpowiedz 1 Like