leon edwards

Leon Edwards zdradził jaką poradę usłyszała od Nate’a Diaza po walce, którą stoczył z nim podczas gali UFC 263.

Leon Edwards, który podczas gali UFC 263 pokonał Nate’a Diaza, nie może liczyć na to, że w następnym boju dostanie walkę o pas mistrzowski, chociaż sam uważa, że powinien bić się w starciu mistrzowskim.

Szef UFC potwierdził podczas konferencji prasowej po gali to, o czym mówił wcześniej, czyli informację, że to Colby Covington dostanie teraz walkę o pas z Kamaru Usmanem.

Na razie nie wiadomo co będzie się dalej działo z Edwardsem, ale sam zawodnik napisał, że Nate’e Diaz przestrzegał go po walce i powiedział mu, żeby ten nie dał się rozgrywać.

Nate powiedział mi po walce: „Nie pozwól tym sk***synom wmówić sobie bzdur. Podaj swoją cenę, inaczej oni zrobią to za ciebie.” Odczułem to.

Edwards, który od roku 2016 pozostaje niepokonany od dawna przymierzany jest do walki o pas. Anglik w swojej karierze mierzył się z m.in. Donaldem Cerrone, Gunnarem Nelsonem, Rafaelem dos Anjosem czy Vicente Luque. W przeszłości walczył też z Kamaru Usmanem – w grudniu 2015 roku przegrał przez decyzję sędziowską. Jego przedostatni pojedynek na UFC Vegas 21 zakończył się jako „no-contest”. Zawodnik przypadkowo wsadził palca w oko swojemu rywalowi, a ten nie był w stanie kontynuować walki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of maras
maras

UFC
Middleweight

11,952 komentarzy 54,533 polubień

Edwards nie zawalczyłby mocniej o tsa, nawet jakby jego życie od tego zależało. Myślę, że jest zesrany, że jak tylko rozedrze ryj za głośno albo zbyt bezczelnie, to Dana go udupi jeszcze bardziej.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,037 komentarzy 23,796 polubień

Nate powiedział mi po walce: "Nie pozwól tym sk***synom wmówić sobie bzdur. Podaj swoją cenę, inaczej oni zrobią to za ciebie."

Jaka kochanie twoja cena? Wolisz w Dolarach, czy może wolisz w PLN-ach?

Odpowiedz 3 polubień