michael chandler

Michael Chandler jest zdeterminowany, aby czekać na walkę z Conorem McGregorem. Zdaniem Chaela Sonnena Chandler popełnia jednak błąd odrzucając przez to starcie o pas.

Do długo wyczekiwanego pojedynku Conora McGregora z Michaelem Chandlerem miało dojść na gali UFC 303, 29 czerwca w Las Vegas. McGregor wypadł jednak z tego starcia z powodu kontuzji i nie wiadomo, kiedy ostatecznie wróci do klatki. Po tym wydarzeniu Chandler poinformował, że dostał ofertę walki o pas z Islamem Makhachevem na październik, ale jeśli do walki z McGregorem miałoby dojść we wrześniu, to on chce starcia z Irlandczykiem. Zdaniem Chaela Sonnena propozycja walki o pas jest jasną wiadomością dla Chandlera. W nagraniu zamieszczonym na swoim kanale Sonenn stwierdził:

Jeśli Michael Chandler dostał ofertę walki z Islamem Makhachevem, to jest jasna wiadomość dla niego, którą on powinien zrozumieć. Wiadomość brzmi: „Nie możemy dać ci Conora McGregora. Nie możemy ci zapewnić tej walki”.

Sonnen dodał również:

Nie popełniaj tego błędu. Bierz walki, które są dostępne. Wygrywaj walki, gdy jest taka możliwość. Podpisuj kontrakty na walki, gdy pojawia się okazja. Najważniejsze: podejmij walkę i wejdź do klatki.

Michael Chandler to były mistrz Bellatora i były pretendent do tytułu wagi lekkiej UFC. W ostatnim boju dla UFC, do którego doszło w listopadzie roku 2022, został pobity przez Dustina Poiriera. Wcześniej Michael pokonał Tony’ego Fergusona i przegrał z Justinem Gaethje. Przed tym starciem Chandlera pokonał Charles Oliveira w walce o pas. Debiutują w UFC Chandler znokautował Dana Hookera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

KSW
Featherweight

5,044 komentarzy 15,058 polubień
Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

BAMMA
Welterweight

917 komentarzy 5,024 polubień
Avatar of Hellah
Hellah

PRIDE FC
Lightweight

6,347 komentarzy 20,781 polubień

Jeśli Michael Chandler dostał ofertę walki z Islamem Makhachevem

1-3 w ostatnich walkach i dwa lata przerwy.
Chyba:gdzie:

Sonnen debil, klasycznie, łyknął bait żebraka.

Odpowiedz polub