dana white

Szef UFC nie kryje, że w roku 2023 chce, aby organizacja jeszcze więcej wydarzeń przygotowywała poza swoją siedzibą w Las Vegas i poza halą Apex.

W mijającym roku blisko połowa gal UFC odbyła się w Apex, hali w Las Vegas, która należy do organizacji. Dana White nie kryje, że przygotowywanie kolejnych wydarzeń w tej hali jest dla firmy bardzo wygodne ze względów logistycznych. Nie chce jednak, aby w kolejnym roku gale odbywały się w Apex tak często. W rozmowie dla ESPN Dana White powiedział:

Nie można w taki sposób prowadzić dobrego biznesu. Problem z halą Apex jest taki, że czujesz się tu tak, jakbyś pracował w domu. To sprawia, że życie staje się naprawdę łatwe i wygodne, ale nie można w taki sposób prowadzić biznesu. Musimy jeździć do różnych miast, stanów i krajów. Musimy zapewniać ludziom możliwość oglądania gal na żywo. Wszyscy o tym wiedzą, że nikt nie wychodzi z gali UFC z nastawieniem, iż nie chce przeżyć tego ponownie. Świetnie ogląda się nas w telewizji, ale nie ma to jak gala na żywo. W dniu, w którym przestaniemy docierać z naszymi galami do tych wszystkich miejsc znajdziemy się w poważnych kłopotach.

Łącznie w roku 2022 odbyły się 42 gale UFC. Organizacja zakończyła rok galą UFC Fight Night: Cannonier vs. Strickland, która odbyła się 17 grudnia w hali UFC Apex. W przyszłym roku UFC będzie obchodzić swoje 30 urodziny i już szykuje dla fanów kilka ciekawych wydarzeń, które otworzą rok 2023. Pierwsza gala została zaplanowana na 14 stycznia. UFC Fight Night: Gastelum vs. Imavov odbędzie się w hali Apex. Pierwsza numerowana gala w roku 2023 odbędzie się 21 stycznia w Brazylii. Będzie to UFC 283: Teixeira vs. Hill. W pierwszych trzech miesiącach roku tylko trzy gale z dziesięciu zaplanowanych mają zostać zorganizowane w hali Apex.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

BogdanJanusz

PRIDE FC
Welterweight

6,519 komentarzy 33,694 polubień

Remiza OSP Zimna Wódka (tak, jest taka miejscowość, byłem niejednokrotnie) UFC 300 koloryzowane

Odpowiedz 3 polubień

Jeff

Bellator
Heavyweight

4,823 komentarzy 16,857 polubień

Remiza OSP Zimna Wódka (tak, jest taka miejscowość, byłem niejednokrotnie) UFC 300 koloryzowane

Bilet w pierwszym rzędzie będzie kosztował trzy kury i dwa gołębie :lesnarhappy:

Odpowiedz 4 polubień

zielony666

UFC
Middleweight

11,558 komentarzy 48,418 polubień

Łysy w porównaniu z intergalaktycznymi planami KSW to ani stworzenie APEX chwilę po rozpoczęciu pandemii ani pierwsza gala w historii w Singapurze czy we Francji na nikim nie robi wrażenia.

Odpowiedz 2 polubień

Roshi

Vale Tudo
Open

22,885 komentarzy 73,953 polubień

Dejna have you been in Polen? :kawulpokapoka:

Odpowiedz 1 Like