Cris Justino i Felicia Spencer

Kilka dni temu Cris „Cyborg” Justino zaakceptowała wyzwanie rzucone przez Felici Spencer, niepokonaną, byłą mistrzynię organizacji Invicta FC i dodała, że do walki może dojść 27 lipca w Kanadzie.

Dziś natomiast już wiemy, że UFC postanowiło kuć żelazo póki gorące i zestawienie dwóch wyżej wymienionych zawodniczek zostanie dodane do karty walk gali w Kanadzie, jako druga walka wieczoru UFC 240.

Brett Okamoto z ESPN potwierdził te informacje w rozmowie z szefem UFC, Daną Whitem, który powiedział:

Jestem podekscytowaną kartą walk gali w Edmonton. Max Holloway vs. Frankie Edgar to świetna walka wieczoru, a teraz do tego dodamy Cris „Cyborg” vs. Felicia Spencer. Felicia jest niepokonana i ma rekord 7-0, jest też byłą mistrzynią Invicty. Ma za sobą imponujące zwycięstwo nad Megan Anderson. Nie mogę doczekać się tej walki.

Cris Justino po raz ostatni walczyła w w grudniu roku 2018. Zmierzyła się wówczas z Amandą Nunes, która wygrała to starcie i przerwała tym samym niesamowitą serię 20 zwycięstw pod rząd w wykonaniu „Cyborg”.

1 KOMENTARZ

  1. Powiem wam szczerze że z tej Spencer mogą być ludzie ….świetne jiu jitsu w tej kategori wagowej ….Cyborgowa już dawno się nie kulała……ja  stawiam na Spencer

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.